reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
dzisiaj Tymusiowi zakupiliśmy karuzelę dokładnie taką samą:
Karuzelka drewniana z pozytywką BURATINO od BAJ (1172236663) - Aukcje internetowe Allegro
długo w sklepie ogladaliśmy te karuzele wszystkie i stwierdziliśmy ze ta jest najbardziej wyrazista i jest najmniej tych zabaw z kolorami.
Kupiliśmy tez wkońcu lezaczko- hustawkę i naprawde działa!!! Mamy dokładnie taki Huśtawka Leżaczek Ślimaczek Bright Starts 6909 (1161113397) - Aukcje internetowe Allegro Mały od razu poszedł spac i to z usmiechem na twarzy. Jak dla mnie z takim sprzetem to powinni kobitki z porodówki wypuszczać:-)
A i jeszcze jedna rzecz która zakupilismy i z której jestesmy mega zadowoleni to nasz króliczek z bijącym seduszkiem. STERNTALER ZAJĄC Z BIJĄCYM SERCEM -KURIER W24 H (1160174283) - Aukcje internetowe Allegro

wiecej zabawek narazie małemu nie kupowaliśmy.Nie mam żadnych grzechotek itp... Co prawda ma jeszcze mate edukacyjną bo dostał w prezencie ale jeszcze puki co mało jest nia zainteresowany. Mysle ze jeszcze jakies 2 tyg i sie nia zainteresuje bardziej.
 
Ja mam póki co tylko zabawkę interaktywną (jak to mój M nazywa), czyli robioną przeze mnie białą kartkę z czarną plamą namalowaną markerem :-D Jak stwierdziliśmy - nasze dziecko będzie miało bogate dzieciństwo :-) Ale działa, mała gapi się w tą kropkę po czym robi się agresywna :-D
 
ja zakupiłam karuzele KARUZELA FISHER PRICE K3799 RAINFOREST+PILOT+BONUS (1161188757) - Aukcje internetowe Allegro wyjątkowo tanio i odbiór mam w Warszawie, wiec nie płacę za przesyłkę.
Ja dostałam leżaczek Fisher Price FOTELIK BUJACZEK LEŻACZEK 3w1 M7930 (1166571204) - Aukcje internetowe Allegro od koleżanek
i leżaczek stoi ponieważ Andrzej nie lubi w nim leżeć, a nie daj Boże włączyć wibracje, krzyk i płacz na całą wieś.
Z tego co rozmawiałam z innymi mamami, to dużo dzieci nie lubi leżeć w tych leżaczkach. A i system zapięcia dziecka jest nie dobry, szelki nie są regulowane.
Tiffi jak masz możliwość to sprawdź czy Zuzia będzie chciała leżeć w nim, bo jak nie to strata pieniędzy, chyba że później się sprawdzi.
Co do zabawek to tylko posiadam same pluszaki.
 
ja tez uwazam ze warto sprawdzić. My do sklepu wybraliśmy się z Tymusiem wiec poprostu go do lezaczka włozyliśmy i właczylismy i sprawdzaliśmy po reakcji jak on sie czuje. Był jeszcze taki lezaczek chybrydowy co tak trzesie i w nim tez był zadowolony ale ostatecznie padło na chuśtawkę.
Tiffi jak chcesz kupić przez internet to i tak najpierw przejedz sie z dzidziusiem do sklepu.
 
Tiffi, do mnie też przemawiają zabawki Tiny.

I planuje w zasadzie tylko uzywane kupować:-) Po Majce już mi przeszły ambicje, że wszystko chciałam nowe.
Mam leżaczek Fisher Price ale sprzed 5 lat, właśnie po Mai, później wszystkie dzieci urodzonow rodzinie go używały, ale nadal nam służy i uważam, że jest bardzo fajny.

Też planuję teraz zakupić karuzelkę i matę, a wczoraj kupiłam pałąk Tiny Love do wózka za 31zł:-)
 
mysza my tez malemu wydrukowalismy czarne wzory na bialej kartce i od czasu do czasu lubi sie w nie wpatrywac :tak:

agatka my tez zamowilismy karuzelke RainForest, wczoraj przyszla, fajna jest:tak:
 
my zakupilismy lezaczek fisher price taki:

FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK T4145 - KURIER !! (1110934669) - Aukcje internetowe Allegro

no i powiem ze jak na poczatku Stasin byl nim slabo zainteresowany tak teraz jest to czesto moj jedyny ratunek przed posiadaniem narosli na ramieniu/w okolicy biustu :-) mysia ladnie w nim zasypia, dzieki bogu-takze zakup baaaaaaaaaardzo udany.
natomias ja sobie dzis zakupilam pas poporodowy "pani teresa". nawet nie tyle poporodowy bo akurat braklo ale pani w sklepie medycznym polecila mi taki sciagajacy mocniej ortopedyczny z fiszbinami z tylu na okolice ledzwiowe kregoslupa. byl niewiele drozszy a ja mam problemy z kregoslupem wlasnie juz od czasow przed ciaza. masazystka powiedziala ze jak nawet minimalnie przytyje to bedzie problem a tu w ciazy 16 poszlo in plus i dycha jeszcze siedzi :dry: do tego ta babka (bardzo fajna) ze sklepu medycznego pokazala mi pare cwiczen ktore mozna wykonywac w trakcie zajmowania sie bejbem/robienia innych rzeczy. tak wiec zakupy udane. w pasie wlasnie siedze i cisnie jak cholera.
planuje dla Stasina jeszcze zakupic mate edukacyjna i projektor. karuzelke chyba sobie daruje ale nie wiem jeszcze-moze kupie taka z projektorem 2 w 1. ogladalam na allegro i nawet ciekawe
 
tetina bardzo fajna ta huśtawka, a sprawdza się u was ten zając??
mysza twoje poczucie humoru uwielbiam :-) a zabawka interaktywna jest super
agatka a jak ta karuzela małemu się podoba. Leżaczek już zakupiłam
agatha pałąk też kupiła mam pomarańczowy

To ja raczej stawiam na używane rzeczy, mam kilka kupionych wcześniej bo jak były jakieś fajne okazje to po prostu się decydowałam
1. Leżaczek 3w1 do 18kg stwierdziłam że jak mam kupować to lepiej taki większy, mogłam kupić nowy i tańszy ale wolałam coś mocniejszego a używanego
Fisher-Price LEŻACZEK-BUJACZEK 3w1 0-18kg +GRATIS (1172328698) - Aukcje internetowe Allegro
mała narazie poleży chwilę ale bez rewelacji, może później będzie lepiej, plus leżacka jest taki, że można go wszędzie przenieść, albo jak jedziesz gdzieś z dzieckiem to mała ma swoje miejsce
2. Huśtawka graco w Kubusia Puchatka taki model
Hustawka lezaczek bujaczek LOVIN HUG GRACO WYPRZ (1170490584) - Aukcje internetowe Allegro
używana więc dużo tańsza, mała na razie średnio zainteresowana. Ta huśtawka ma dgłosy natury i melodyjki jak dla mnie zbędne
3. Mata edukacyjna
coś takiego, używana MATA Kick and Play - Plac Zabaw TINY LOVE W-wa (1165283938) - Aukcje internetowe Allegro
4. Pałąk do wózka
a* ŁUK ORANGE # TINY LOVE # Pałąk # Wys 0 zł (1170080059) - Aukcje internetowe Allegro
fajna rzecz mała się już wgapia na niego - używany mam
5. Projektor tomy - okazał się hitem, kupiłam używany, mała bardzo lubi patrzeć na przesuwające się obrazki
TOMY pozytywka, projektor, KUBUS PUCHATEK, (1175253971) - Aukcje internetowe Allegro
6. Mam jeszcze jakieś pierdółki grzechotki itp, oraz wylicytowane na allegro taka żyrafa z klockami z FP (to dla większych dzieci)

Zastanawiam się jeszcze nad karuzelą - podoba mi się tiny love symfonia ruchu. Będę jeszcze polować na używane rzeczy typu "garnuszek na klocuszek" itp.
 
reklama
Do góry