reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Dziewczyny ja obstawiam hustawke, zawsze mozna kupic taka zeby byla tez dla wiekszego dziecka;) A lezaczek kupicie w innym terminie;) Mi sie lezaczek przydaje jak maly nie spi a jestem z nim sama i cos robie w kuchni czy rozwieszam pranie w lazience. Zawsze mam go na oku.
 
reklama
u nas lezaczek sie nie sprawdza,mala polezy w nim gora 15minut apozniej wiadomo krzyk.

ze wzgledu na to ze mja uwielbia kolysac sie na rekach zastanawiam sie nad kupnem hustawki-bujawki.
czy ktoras z was moze wypowiedziec sie na temat tej hustawki?
Fisher Price Baby Gear Meeresfreunde Babyschaukel bei eBay.de: Wippen Schaukeln (endet 03.08.10 15:47:14 MESZ)
Kamus o ile pamietam to Vanilka ma chyba taka...
Mysza, Tetina to zalezy od dziecka... przy Krisie sprawdzila mi sie hustawka, a teraz przy Laurze w lezaczku spedza wiekszosc dnia... ale ona nie ma problemow z zasypianiem wiec zasypia w nim bez problemu no i wszedzie go mozna szybko przeniesc i postawic... moj ma uszy do przenoszenia, regulowane oparcie i podstawa lezaczka moze byc albo stabilna, albo plozy do bujania... czasami cos robie, ona sie rozbudzi, machne pare razy noga i spi dalej ;-) a i co wazne ma taka wkladke dla noworodka wiec Laura czuje sie tam chyba bezpiecznie otulona :tak:
taki mam i polecam bardzo bardzo
CHICCO LEZACZEK BUJACZEK RELAX & PLAY +GRATIS (1161636914) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczyny, MUSZE WAS PRZESTRZEC!

przed OCHRANIACZAMI NA ŁOZECZKO- czy jak to sie nazywa.

dzisiaj moja 5 tygodniowa coreczka tak sie przesunela w nocy, machajac nozkami, w strone lozeczka, ze wyladowala buzia w tym miekkim jak posuszka ochraniaczu. cud, ze sie obudzila i zaczela plakac, a nie udusila!!

wczesniej ten ochraniacz wydawal mi sie dobrym pomyslem, bo do tej pory tak sie ruszala, ze nawet raczki miedzy szczebelki lozeczka wkladala. dostalam taki ochraniacz i go zamontowalam. dzisiaj go szybko w nocy zliwidowalam!! lepiej, niech sobie nawet raczke zlamie miedzy szczebelkami nią machając, niz jak sie ma udusic!!

wkleję tą wiadomosc chyba tez na stronie glownej, bo jestem wstrzasnieta tym, co moglo sie stac!:szok:
 
ale ochraniacze sa przywiazywane do szczebelek wiec jak moze sie dzecko udusic ?????? u mnie wszystko naciagniete i nic nie odstaje nie wiem jak moglaby sie skrzywdzic moja mala
 
przykladając buzkę do ochraniacza. chyba ze go zamontowalas na zewnatrz lozeczka i wtedy jest przerwa miedzy ochraniaczem, bo jest jeszcze grubosc szczebelka.
 
i kto by pomyślał, że takie niepozorne ochroniacze mogą być niebezpieczne..:baffled:

zamówiłam Małemu karuzelkę z Fisher Price RainForest:tak: oby mu się podobała, bo dla nas był to spory wydatek;-)
 
reklama
mysza ja kupiłam to i to, ale używane i sama nie wiem, na razie mała zainteresowana jest obiema rzeczami średnio. Myślę, że leżaczek jest lepszy bo można wszędzie go przenieść, do kuchni, do pokoju. Poza tym kupując leżaczek do 18kg masz go na dłużej huśtawki są zazwyczaj do 9kg. Oczywiście wszystko zależy od budżetu i od dziecka.
Ja kupiłam taki używany projektor Kubuś Puchatek i mała bardzo lubi się w niego wpatrywać.

Dziewczyny napiszcie co u was się sprawdza jakie zabawki polecacie dla dzieciaczków (może macie coś sprawdzone przy poprzednich dzieciaczkach. Co warto kupić, a na co szkoda wydawać pieniędzy
 
Do góry