reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

no właśnie coś grającego chyba, co by go zajęło.. i na co mógłby sobie patrzeć.. te karuzele z Tiny Love są super, ale cena też niezła..
 
reklama
no właśnie coś grającego chyba, co by go zajęło.. i na co mógłby sobie patrzeć.. te karuzele z Tiny Love są super, ale cena też niezła..
poszukaj używanej, ja właśnie tak chcę zrobić
mruczka ja kupiłam tiny love kick and play, na razie jeszcze nie testowałam jej ale bardzo mi się podoba, jest funkcjonalna i ciekawa. W ogóle jakoś podobają mi się zabawki tiny love
 
Też bardzo podobala mi się ta mata:tak:
Ale w końcu zdecydowaliśmy się na taką, którą już teraz można by użyć.
TAF TOYS - INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA
TAF TOYS - INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA (1154990339) - Aukcje internetowe Allegro
Fajna mata. Ta tiny love też ma takie brzegi które można zapiąć i fjne miejsce jest i pałąk z zabawkami, dodatkowo ma panel z muzyką i ten interaktywny na później.
Mój M dzisiaj przywiózł tą huśtawkę, wybrałam graco, w rzeczywistości dużo ładniej wygląda, jest w Kubusie Puchatki, trochę słychać jak ten mechanizm pracuje. Nie wiem tylko czy mała będzie chciała się na niej huśtać, acha i planuję zakup leżaczka bujaczka też używany Fisher price
 
Potrzebuję pomocy -
lepszy leżaczek, czy huśtawka ??
Nie mam ani pieniędzy, ani miejsca, żeby kupić obydwie rzeczy, a muszę jakoś odciążyć cyca i znaleźć zajęcie małej.
Początkowo interesuje mnie funkcja usypiania :-D
 
reklama
Do góry