reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Marta poszukaj jeszcze ja gdzies posialam linka, byl taki sam w promocji kosztowal chyba 10 zl wiecej, ale mial gratisy za 85zl. Nakladki silikonowe na piersi, wkladki laktacyjne i takie tam.
 
reklama
brejka a możesz wkleić jakiś link takiego termometru, to będę wiedziała, chyba że to coś takiego Termometr elektron.MEDEL HAND-pomiar czoło,ramię (1045251895) - Aukcje internetowe Allegro
perla fajne sukienusie
ewelad ja się musze właśnie zastanowić co z tymi kocami ile tego ma być
marta ja chcę kupić albo ten laktator albo tomee. Moje znajome miały ten z aventu i bardzo chwaliły

Wiecie że się zafiksowałam na ten kosz wiklinowy z bujaczkiem ale nie rozumiem na allegro był używany i poszedł za 405 ZŁ + przesyłka czyli 435zł a w mothercare nowy kosztuje 450zł. Ja spróbuję jeszcze poszukac na allegro a jak nie to chyba zakupię nowy, choć wiem, że to zakup na 3 m-ce.
Myślicie, że ten komplet do dobra cena???
6ele.pościel HAFTY 100x135 MILPOL (1036162402) - Aukcje internetowe Allegro
 
a i przy tych skanujących bardzo ważne jest żeby przed pomiarem przetrzec wacikiem z woda i osuszyć to miejsce gdzie sie mierzy temp. Ciałko nie może być tłuste np. po kremie lub oliwce żeby nie zabrudzić tego jakiegoś tam czujnika :)
 
kurcze, odnosnie termometrow, to w szpitalach maja takie fajne, ze nawe do czola nie muszą dotykac, on juz z odleglosci odczytuje temperaturę. ciekawe po ile takie są, muszę zglębic temat
tiffi, a co to za kosz wikllinowy jest? pokaz jakiegos linka (moze sie tez zafiksuje;)

ja wczoraj kupilam w koncu ten avent laktator, na dokladkę dolozylam kubek niekapek (to w prawdzie na " przyszlosc", ale przesylka w jednej cenie obu)
 
dlatego dla mnie najlepsze byly te termometryy tręciowe ale szlag mi go trafił jakies 4 mies temu i tez musialam kupic elektroniczny i tez się boje czy przy oliwce i takie tam jakies czujniki nie padna. dzieczyny macie jakieś doświadczenia juz z tymi elektronicznymi w praktyce?
 
marta coś takiego mam, a tiffi poluje HIT!!! KOŁYSKA, KOSZ WIKLINOWY, ŁÓŻECZKO (1048196460) - Aukcje internetowe Allegro:-)

są takie termometry na podczerwień (chyba), że się dziecko skanuje jak towar na kasie w markecie;-) ja do nich nie jestem w ogóle przekonana, bo się boję, że za jakiś czas okaże się to szkodliwe.
Kupię taki termometr przykładany do czoła i do ucha. Też szybciutko mierzy, a wyniki są wiarygodne. Będę szukała takiego, gdzie nie trzeba wymieniać końcówek do ucha, żeby się już nie bawić z nimi, a znowu bez nich się nie da.
Chcę termometr wodoszczelny, żeby można było umyć, z podświetlanym wyświetlaczem, co by w nocy było widać i który mierzy też temperaturę w pokoju,bo nie mam takiego termometra w mieszkaniu, a żeby nie przegrzać za bardzo malucha
 
dlatego dla mnie najlepsze byly te termometryy tręciowe ale szlag mi go trafił jakies 4 mies temu i tez musialam kupic elektroniczny i tez się boje czy przy oliwce i takie tam jakies czujniki nie padna. dzieczyny macie jakieś doświadczenia juz z tymi elektronicznymi w praktyce?
ja mam elektroniczny taki pod pachę, albo do pupy, jak dla mnie beznadzieja. zakańcza pomiar wczesniej, niz zostal dokonany, tak więc mierzę po 3 razy i dopiero za 3 jest ok (porownywalam z tym rteciowym)
 
reklama
Do góry