reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Kitki - oba fajne i mikrus venezja i adamex - ciekawam tylko jakie ona mają kółka, dmuchane czy piankowe?
dla mnie bez fotelika bo mamy już "pożyczony"
 
reklama
Dzis babeczka w hurtowni mi mowila ze tw wszystkie polskie wozki sa tak naprawde robione w czestochowie i troche na jedno kopyto ze maja wielkie gondole. I to jest fajnd jsk ktos rodzi lipiec sierpien i musi zime przetrzymac w gondoli to fajna taka duza i szeroka. Nam tak naprawde to niepotrzebne bo po 4-5 miesiacach i tak przesiadziemy sie na spacerowki. Nie ma szans bysmy zime upchnely nasze dzieci jeszcze w gondoli. Wada jest to ze tych wozkow w wersji spacerowej nie da rady zlozyc bez wymontowania siedziska. Trzeba je wymontowac i dopiero. Podobno teraz 90% wozkow tak ma :( zalezy na czym ci zalezy. Mi zalezalo by byl w miare lekki by sie latwo skladal i zeby sie spokojnie miescil do bagaznika i nie zajmowal calego bo przy wyjezdzie 4os rodziny kazde miejsce wazne. Ale z tym bagaznikiem to zeby sie miescil caly na luzie fo auta a nie po rozmontowaniu kol itd bo to bez sensu. Nie chcialoby mi sie za kazdym razem jak pakuje wizek do auta go rozmontowywac chyba kur....cy bym dostala
 
No właśnie problem w tym że nie widziałam tego wózka na żywo. Macie rację, poszperam jeszcze w internecie i poczytam opinie.
Dzięki dziewczyny :-)
Do kupna mam jeszcze czas bo mamy małe mieszkanie i nie będzie gdzie trzymać. Pewnie kupimy dopiero za 1,5 - 2 miesiące.
 
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem takiego wózka:
http://allegro.pl/mikrus-wozek-3w1-stars-ii-mega-zestaw-i5716130763.html

Co Wy na to? Doradźcie, bo naprawdę się znacie.

A jeśli chodzi o kolory, to waham się pomiędzy dwoma kolorami (dla chłopczyka):
- 03 (grafit + tkanina lawa)
- 04 (grafit + szary tkanina lawa).

Beata tego wózka nie znam, ale jest bardzo podobny do wybranego przez nas, czyli Camarelo Carera :) Twój cenowo wychodzi troszkę taniej, Carerę 2w1 za ok 1300-1400 można kupić, opinie ma bardzo dobre :)
ca-13a-d.jpg
 
Sweetka - mikrus i adamex kola pompowane maja. I to sa naprawde wysokie stelarze na duzych kolach. Zwlaszcza ten riko nano. W necie zgrabnie wyglada a na zywo jest potezny. Jakbym miala domek i miala gdzie to trzymac to moze ale tak to pol przedpokoju mi zajmie ;) choc maz sie dalej upiera ze jest fajny.

martita - foteliki w riko adamexie czy mikrusie nie maja testow a juz na pewno gwiazdek. Pisza tylko ze sa zgodne z normami i tyle. Co to oznacza to nie wiem. Ale chyba ktos to na jakiejs podstawie dopuszcza do uzytku jako forelik. Tez nad tym myslalam
 
Kitki 4 miesiące i do spacerówki? To chyba trochę szybko. Moze i zimy nie przejeżdża w gondoli dlatego patrzyłabym bardziej na spacerowkę aby duża i rozkładana była.
 
Kitki ja nie wlozylabym dziecka do fotelika, który nie bral udziału w testach zderzeniowych. Dlatego nie przyjmuje czegos takiego, ze fotelik jest zgodny z normami, bo tak naprawde tak jak piszesz, nie wiadomo jakie to normy.
 
Moja corka jezdzila niecale 4 mce w gondoli. Pozniej darla sie jak opetana i musialam ja na rekach nosic. Nie wiem czy jej bylo goraco czy co ale po przelozeniu do spacerowki byl spokoj. Takze ja sie nie nastawiam na to ze w gondoli syn pojezdzi dlugo. Zreszta zobaczymy moze mu bedzie pasowac. Teraz te gondole maja regulowane oparcie moze jak ciut sie podniesie to bedzie dobrze. Pozyjemy zobaczymy
 
reklama
Do góry