reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
wiesz też się boje o brudzenie, ale myśle też, że to będzie lato i np czarnym nie chce jeszcze dodatkwo sciagac slonca i nagrzewac wózka. stąd taki pomyśl.
 
Ja miałam dla syna grafitowy z kolorowym motywem. Tego roku co się urodził lato było tak gorące- upały juz od maja, że i tak się na słońce nie dało wyjść z maluchem :D Jeździliśmy autem do lasu czy parku a na codzień to tylko rano spacerowalam z nim, przez dzień nie dało się nawet wyjść do ogrodu tylko chowalismy się w domu :) W umiarkowanie cieple dni miał dokupiona parasolke zacieniajaca i było ok. Teraz za to mam dla równowagi tez beżowa parasolke ona tez jest 3w1 z gondola i fotelikiem to będę mogla porównać :)
 
Beatka - ja tez rozwazalam kupno tego wozka bo cena fajna. Ale nigdzie nie widzialam go na zywo. Widzialas gdzies? Mi chodzi zwlaszcza a spacerowke bo sie naczytalam ze czesto to zwykla dykta obita cerata. Ale kolory ma ladne. Z tych co podalas to ja bym brala ten ciemniejszy, lepszy kontrast. A kiedy planujesz kupic? Bo bardzo ciekawa jestem opinii. Ja bralam pod uwage jeszcze mikrus venezia ale ten stars ma fajniejszy stelarz.
A widzialas adamex pajero? Widzialam dzis na zywo i jest troche mniejszy niz riko nano i mniej sie bujal. Ale gondola byla oczywiscie zamontowana nie spacerowka
 
reklama
Beata wózek wydaje sie fajny, ale moze poszukaj jakichś opinii w necie na temat tego producenta. Kolor dla mnie ten jaśniejszy.
I ja mam świra na punkcie fotelików wiec bym koniecznie sprawdzila czy ten w aukcji ma jakies atesty.
 
Do góry