reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
A ja wlasnie dzis zdecydowalam i oprocz zwyklego wozka 3w1 dla dzidziusia kupujemy dostawke boczna buggypod iQ lub lite jeszcze nie wiem ;) bo maly wojtek bedzie mial dwalatka i dwa miesiacw i on nie da rady stac na takiej dostawce stojacej.wszedzie bedzie uciekal a mam jeszcze luske ktira bedzie miala 4 latka i bd musiala sie trzymac wozka :) czy ktoras myslala o tym produkcie ? ;))
 
bluelovi - a wózek masz już wybrany? jak tak to dawaj linka do jednego i drugiego:-) ja w tych dostawkach się nie orientuje w ogóle, widze tylko czasem dostawki ale właśnie takie stojące wiec nie mam pojęcia jaka to ta boczna
 
Moja koleżanka miała dostawkę z boku dobre rozwiazanie na spacery ;)
Ja takiego nie potrzebuje musze mieć dwie gondole i tak :p a córka za chwile 4 lata wiec drepta po nogach, chociaz lubi jeździć we wózku, ale juz taka wielka w nim mi sie wydaje ;)
 
Jakiej firmy wózki kupujecie? Ja się zastanawiam nad Mutsy, siostra kiedyś miała i podobał mi się bardzo
 
Bluelovi - ja tez mysle nad xlanderem ale raczej xa bo mieszkam przy jeziorze, łakach i puszczy wiec raczej terenowy potrzebuje, ale ten Twój tez bardzo fajny. Mowisz ze zastanawiasz się nad gondola żeby nie kupować, a ta spacerówka rozkłada się na płasko? bo w xa to jednak nie jest cąłkiem płasko i raczej dla noworodka się nie nadaje. Ja tez myślałam o samej spacerówce ale na razie nie znalazłam takiej co jest całkiem płaska

rsz91 - mutsy fajne, to moja druga dzidzia wiec ja się już wyleczylam z drogich wózków, przerabiałyśmy rożne wersje z przyjaciółkami i wszystkie zgodnie twierdzimy ze te tansze sa rownie dobre i maja podobny design

ps. a ja dziś całkiem przypadkiem byłam w lidlu i kupiłam grzechotke fisher price i dresik szaro-różowy ale na 62/68 bo mniejszych nie było a mi się spodobał i nie mogłam się oprzeć:-)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1446540504.611910.jpg
A co myślicie o takim wózku bliźniaczym? Myśle ze jest wygodniejszy niż te jeden obok drugiego ale czy lepszy? Za dużego wyboru nie mam w wózkach tak jak wy ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446540504.611910.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446540504.611910.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Ania12344 fajny ten wózek, tylko jedno dziecko będzie zasłonięte gondolą. Jeśli szerokość wózka jedena gondola obok drugiej Ci nie będzie przeszkadzał, to ja bym wolała dzieciaczki mieć cały czas na oku i wybrałbym wózek z gondolami obok siebie...
Takie moje zdanie.
 
Do góry