reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

z gondolami obok siebie praktyczniejsze ale chyba gorzej się prowadzi i ciężko podróżować takim wózkiem, do autobusu nie wejdzie w przejściu, do sklepu tez może być ciężko, także coś za coś, mi się wydaje ze praktyczniejszy jest w wersji takiej co Ania pokazała, choć chyba wolałabym aby spacerówki były jedna za drugą przodem do kierunku jazdy a nie tak jak na zdjęciu bo jak dzieci będą ciut starsze to będą się kopać na bank
 
reklama
No niczego sobie ten wozek ladne zielone jabluszko :)ah mi tam sie podoba taki uklad .musisz wybrac to na czym ci zalezy czy na zgrabniejszym wozku czy na czyms innym czy mieszkasz w bloku czy w domu itp.musisz to dobrze rozpatrzec :)

Kitki kochana a ty taka pewna jrstes drugiej corvi zevjuz dresik rozowy kupilas:-D wiesz no chyba kupie gondole juz za stowke mozna dorwac ;) tylko jestem ciekawa czy gondola mudi nyc od xq czy moze byc dowolny model x landera. ?
 
Ja bym osobiscie też wolała 2 kolo siebie..
My mamy tako warrior i jestem zadowolona ma plusy i minusy
Osobiście nie wyobrażam sobie wózka bez pompowanych, skrętnych kół ale za to jest ciężki. Ciężki wagowo natomiast prowadzi mi się dużo lżej niż lekkie parasolki po drodze po prostu płynie :) Dziecku wygodnie i ma sporo miejsca. A minusy to ta waga tyle ze my na parterze mieszkamy, rozmiar bo rzeczywiście sporo w aucie miejsca zajmuje my też mamy kombi wiec dla nas nie taki problem wielki. No i ciężki dostęp do torby na zakupy która niby jest pojemna i odpinane na zamki ale w praktyce robiąc z dzieckiem zakupy to chce się to szybko tam do kosza wrzucić a nie odpinać i zapinac. I jeszcze na zmianę do autobusu mam wózek hauck mniej wygodny na spacery ale na miasto do tramwaju czy autobusu lepiej się z nim wcisnąć :) zdjęcia obu wrzucę jak będę na kompie bo teraz do sklepu musze lecieć
 
Renia- ja podobnie tez musze mieć pompowane i skrętne koła, przerabiała już xlandera który wazył 14kgi przezyłam ale córce było wygodnie, my na 1 piętrze ale mamy winde, zero schodó wiec luz, z autem to tez nie problem, autobusami raczej nie jeżdżę a w razie co to i tak same niskopodłogowe wiec luz
 
Ania ja mam teraz trochę blizniakow w okolicy i z tego co obserwowałam to ludzie mieli takie wozki jeden z drugim, chyba praktczniejszy jak chcesz się gdzies zmiescic.
 
No niczego sobie ten wozek ladne zielone jabluszko :)ah mi tam sie podoba taki uklad .musisz wybrac to na czym ci zalezy czy na zgrabniejszym wozku czy na czyms innym czy mieszkasz w bloku czy w domu itp.musisz to dobrze rozpatrzec :)

Kitki kochana a ty taka pewna jrstes drugiej corvi zevjuz dresik rozowy kupilas:-D wiesz no chyba kupie gondole juz za stowke mozna dorwac ;) tylko jestem ciekawa czy gondola mudi nyc od xq czy moze byc dowolny model x landera. ?

samą gondole za 100zł mozna dorwać? ale używke o to Ci chodzi? czy o to ze masz stelaż i sama góre chcesz dokupic?
 
Sweetka no ja bym die chyba nie zdecydowala na taki model po puerwsze jest brzydki a co najwaznuejsze nie da sie dzidzi miec przodem do siebie ?? Ja zaplacilam 450 za x landera xq rocky uzywanego do tego dokupie gondole za 150 wiec to juz 600 + moja dostawka boczna 600 bo uzywek nie widzialam to daje sume 1200 zl wiec nie tak zle chyba ;))
 
Sweetka no moxna za 100-150 zl gondole uzywana kupic a te uzywane to wgl nie zniszczote bo co noworodek zniszczy ;) a ja za 450 zl to cala spacerowke nie tylko stelaz kupilam
 
reklama
Bluelovi - wcale nie jestem pewna tej córci, tym bardziej ze inaczej wyglądam i inaczej się czuje niż w pierwszej ciąży ale ten dresik nie był taki drogi, najwyżej komus oddam w prezencie albo wykorzystam same spodnie bo sa szare. Nie mogłam się oprzeć, mnie to lepiej na sklepy nie wypuszczać:-D
 
Do góry