reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Wózek jest super, ja kupiłam używany od dziewczyny z babyboom :-) używany tylko pół roku i w takim stanie, ze jak bym nie wiedziała, ze ktoś nim jeździł to bym nie uwierzyła.. :-) super się prowadzi a te duże koła to duży plus... :-) będziecie zadowolone :-)
 
reklama
Wózek jest super, ja kupiłam używany od dziewczyny z babyboom :-) używany tylko pół roku i w takim stanie, ze jak bym nie wiedziała, ze ktoś nim jeździł to bym nie uwierzyła.. :-) super się prowadzi a te duże koła to duży plus... :-) będziecie zadowolone :-)


dokladnie kola pokonaja wszystkie przeciwnosci a na pewno nie bedziemy miec problemu w zimowe dni bo na sniegu tez sobie radza rewelacyjnie ciekawe jak sobie radza ze sniegiem wozki z malymi kreconymi kolami bo z tego co obserwowalam to dziewczyny bardzo sie meczyly zawsze.... ahhh i ten mieciutkie zawieszenie:) nie wyobrazalabym sobie kupic innego wozka;)
 
tosia śliczny kącik dla malutkiej i wózek bardzo fajny:)

a ja łózeczko mam rozłożone ale reszta leży w szufladach, przydałoby się już wszytsko pozakładac i ubrfac, i przypomniało mi się ze stalaża do baldachimu nie kupiłam jeszcze bo zapomniałam, no nic wszytko się porobi jak wróce do domku ale to pewnie już z dzidziusiem :)
 
Asiek no kącik rewelacja...jesteś już jakby to powiedzieć GOTOWA!!!!!!!!! A ja włąśnie zastanawiam się nad baldachimem i chyba coś wykombinuje bo u ciebie bardzo mi się podoba:):):)

Tośka naklejki chyba się przydadzą zawsze to jakis dekor, torbę wiedzę że masz na wyciągnięcie ręki...prawidłowo :):):) Wózek ma chyba dużą gondolkę, co? To super maluszek całą zimę musi w niej przejeździć dla mnie to było kryterium podstawowe...
 
Asiek no kącik rewelacja...jesteś już jakby to powiedzieć GOTOWA!!!!!!!!! A ja włąśnie zastanawiam się nad baldachimem i chyba coś wykombinuje bo u ciebie bardzo mi się podoba:):):)

Tośka naklejki chyba się przydadzą zawsze to jakis dekor, torbę wiedzę że masz na wyciągnięcie ręki...prawidłowo :):):) Wózek ma chyba dużą gondolkę, co? To super maluszek całą zimę musi w niej przejeździć dla mnie to było kryterium podstawowe...
naklejki musza być, bo tak to smutno.. pościel mamy sliczną zieloną, ale naraze nie będziemy jej używać, więc trzeba pokredkowac troszkę ścianę :-D
gondola jest duża, bo szerokość - 36 cm, długość - 84 cm, głębokość - 23 cm a tu zima i ciepło trzeba Niunię ubrać.. :-)
 
Tosia,ślicznie gustownie, bez kiczu, a wózeczek faktycznie prezentuje się super i ma zajeb....kolor, więc się nie smuć, tylko migiem porodzik i dzidziuś w domciu.
 
Tosi suuuper to wszystko wyglada i zielona posciel rewelacja :) ja tez kupiłam wózek używany o połowe taniej niż w sklepie :)) i tez jestem zadowolona :))
 
asiek Kacik dla malej suuuper:) bardzo mi sie podoba i ten baldachim:) ja chcialam ale moj E stwierdzil ze dla chlopca baldachim jemu nie pasuje..heh..faceci.
tosia dokupisz naklejki i zrobi sie od razu weselej:) wozek b.ladny.
 
Tosiu śliczny kącik dla córuni i wózeczek tez extra- bardzo fajny kolorek, a wózek ma swój styl i eleganację.
Ja także kupiłam używany i wcale nie narzekam, pewnie za 8 miesięcy kupimy już parasolkę spacerówkę. Tak szybko te dzieciatka rosną :-)

Bardzo ładnie dziewczyny urządziłyście pokoiki dla swoich pociech!
Ja jeszcze nic przez to głupie leżenie!

Mam pytanie: czy kupowała któraś kołyskę Coneco? Zastanawiam się, czy to nie jest dobre rozwiązanie dla mnie na te pierwsze miesiące, bo na razie nie mam gdzie wcisnąć łóżeczka. Poza tym boję się, że synek wdał się w starszą siostrę i nie będzie chciał w nim spać!
Może taka kołyska, ze względu na swoją mobilność byłaby fajna?

Do porodu tak mało czasu, a jeszcze nie jestem przeszykowana!

Idę pakować torbę!
Ja nabyłam kołyskę do sypialni simplicity , na razie stoi rozłozona ale zasłonięta od kurzu, fajnie sie prezentuje mam takie zgaszone kolorki zieleni i beżu, karuzelka i muzyczka, wibracje sa super, kupiłam używaną , ale jeszcze folia i styropian na niej był, wiec chyba niemal nie używana- to zakup na góra 5 miesięcy, ale wygoda jest- bo lekka, mobilna, u mnie nawet do kuchni sie wjedzie nią, także moge miec malutka przy sobie non stop, jestem zadowolona z tego zakupu :-)
 
reklama
Tosiu śliczny kącik dla córuni i wózeczek tez extra- bardzo fajny kolorek, a wózek ma swój styl i eleganację.
Ja także kupiłam używany i wcale nie narzekam, pewnie za 8 miesięcy kupimy już parasolkę spacerówkę. Tak szybko te dzieciatka rosną :-)


Ja nabyłam kołyskę do sypialni simplicity , na razie stoi rozłozona ale zasłonięta od kurzu, fajnie sie prezentuje mam takie zgaszone kolorki zieleni i beżu, karuzelka i muzyczka, wibracje sa super, kupiłam używaną , ale jeszcze folia i styropian na niej był, wiec chyba niemal nie używana- to zakup na góra 5 miesięcy, ale wygoda jest- bo lekka, mobilna, u mnie nawet do kuchni sie wjedzie nią, także moge miec malutka przy sobie non stop, jestem zadowolona z tego zakupu :-)
Dzięki Beniaminko!
Ta kołyska śni mi się po nocach! Chyba jednak zdecyduję się na ten zakup! Mobilność dla mnie jest dużym plusem! No i dzidziuś bliziutko mamusi!
 
Do góry