reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Podpisuje sie pod czerwonym:-) i jeszcze Ci powiem ,ze my sie tez dokladnie nad tym kolorem i tym wozkiem zastanawimy:-) , drugi z nich jaki wchodzi pod uwage to ten brazowy w biale groszki.

dziewczyny pomozcie ktory kolor wozka wybrac bo musielismy zmienic koncepcje zastanawiamy sie nad tymi dwoma dolaczam zdjecia licze na pomoc:-( i z gory dziekuje
 
reklama
dziewczyny własnie wróciłam z tesco
mają rewelacyjne promocje na cały asortyment odziezy- wszystko minus 30% (dodam że są to rzeczy jesienno- zimowe)
skusiłam sie na bluzeczke i spodenki jeansowe z serii disney z prosiaczkiem, cuuda az jutro wkleje fotki bo tak mi sie podobaja :)
kupiłam rozmiary większe tzn od 6-9m
 
Słuchaj a zajrzyj do smyka , jeszcze dwa dni temu u mnie był spory wybór , szczególnie dla chłopców, takie słodkie disneya z kubusiem, granatowe, a cena śmieszna 30, 40 zeta, na allegro za porządny musisz zabulić koło stówki. Z miesiąc temu to jeszcze były dla dziewczynek, teraz samo barachło zostało, zaraz wrzucę fotki zimowej garderoby mojej królewny, no i nosidełkiem się pochwalę.
 
proszę
 

Załączniki

  • PICT0021.jpg
    PICT0021.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 64
  • PICT0019.jpg
    PICT0019.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 64
  • PICT0022.jpg
    PICT0022.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 64
  • PICT0020.jpg
    PICT0020.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 62
  • PICT0018.jpg
    PICT0018.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 65
Ja najpierw jak kupiłam, to się okazało,że na lato będzie dobry:-D
Po kosultacjach, kupiłam jeden 62, tak do grudnia, potem 68 mam kurteczkę , jeszcze muszę dokupić do niej spodenki ocieplane, może jeszcze cosik nabędę, jak mi coś w oko wpadnie, no i sam śpiworek do wózka to też jak kombinezon, ale to jak wózek zakupię ,żeby kolor dobrać a drogie to 200 zeta, to ja bym 4 kombinezony kupiła..Właściwie to nie wiem czy na spacer zimą, to ubranko kombinezon, kombinezon do wózka koc????
Tak więc myślę,że powinnaś kupić, 62 na początek, bo 68 to będzie za duże, a 56 na styk a potem możesz dokupić na 68 a potem to już wiosna będzie.
Mam jeszcze pytane co zakładacie na wyjście ze szpitala bo ja dziś zakupiłam taki oto kombinezonik, ale przy tej pogodzie????
PAJAC POLARKOWY- 62-IDEALNY NA JESIENNE SPACERY (1205241910) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
ja mam wlasnie dwa polarkowe kombinezony, jeden niebieski (na 62) a drugi kremowy z kapturkiem (wiekszy) :-) brakuje mi tylko takiego cieplego, z ortalionu na zime. mysle, ze ten ktory kupilas spokojnie wystarczy na wyjscie ze szpitala. cos jeszcze pod spod zalozysz, do nosidelka i auta w sam raz. mrozu raczej nie bedzie :-) jak cos to kocykiem przykryjesz :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry