reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
nat- cos ok 26 zl za 50 szt
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    6,5 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
a ja własnie testuje te lidlowskie bo kiedys mi nie podeszły a dokładnie nr 1 narazie założnadruga pielucha. Kiedyś sleep and play były fajne teraz małąokropnie odparzają. Dada ma w żłobku i jako tako ale jeszcze chce zobaczyć te lidlowskie bo mają dwa rodzaje i kauflandu w małych opakowaniach. Polecają mi też jakieś tesco w fioletowym opakowaniu (w białym są ceratowe).
 
Zastanawiam się nad bazą ISOFIX. Przy pierwszym foteliku, to rozumiem, bo się go wkłada i wyciąga często. Przy następnym czy to konieczne ? Czy to są ew. kwestie bezpieczeństwa ? Szukam bez "nogi", przy małym dziecku każde miejsce na ew.bagaż w samochodzie jest cenne :)
 
ten co dałam linka kolor niebieski,nie wiem czy ok,opinie są niby dobre o nim i jest sporo droższy niż na allegro.Ja chciałam z tą nogą,bo ona w razie zderzenia pochłania część energii.
 
a my już na 5 jedziemy od dłuższego czasu, młodego przebieram na stojąco i 4 i 4+ go odciskały, używamy dady a pampersa na noc, wypróbuję te z lidla jak polecacie, że są fajne.
co do fotelika to my mamy cybexpallas ale on ok 700zl kosztuje
 
reklama
MAGA ta "noga" jest bardzo ważna w fotelikach ;-)
my mamy MAXI COSI MOBI 9-25:

images.jpg

montowany tylem do kierunku jazdy i sprawdza się idealnie szczególnie na dłuższych trasach. Alicja potrafi w nim 1,5h przespać i ani drgnąć :happy2::-D wiec jest wygodny. Tylko do najtańszych to on raczej nie należy, niestety.
 
Ostatnia edycja:
Do góry