reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Roxi to moja waży też koło 10 ale i tak jedziemy na 4

aco do tych pieluch zielonych 4 (zielone) babydream ekologiczne to doczytałam się że to porażka w porównaniu z tymi normalnymi 4 (czerwone)

a tak z ciekawości która miała z Kauglandu coś na W, też z lidla Tojurs lub Cien oraz jakieś bardzo polecane fioletowe Tesco?
 
my uzywamy lidlowskich Tojurs. 4. Moim zdaniem sa super, teraz je jeszcze ulepszyli, moim zdaniem wcale nie ustepuja pampersom. A sa polowe tansze.
 
No w sumie szybko, ale jak zaczeły Patrykowi przeciekać w nocy to zmieniliśmy na większe i jest ok. No i jakoś lepiej nam się zapina, więc wygoda i dla nas ;-)
 
Dawidowe jak z tesco bardzo lubię (a raczej Miłosz;-))pieluchy gaga.Uważam że cenowo są ok i wygodne w użyciu również:tak:
 
my cały czas biedronkowe 4 używamy,5 kupilam jak Lenka latała przy przewijaniu bo jakoś lepiej mi się je zakładało na sucho niż 4 a teraz już nie lata i 4 a z lidla to tylko chusteczki softino.
 
Dady biedronkowe podrożały i teraz pewnie będę szukać gdzie indziej...ostatnio huggisy były w promocji i wszystko byłoby ok, ale w nocy nam przecikały i M. powiedział, że to szajs i oni to nawet husteczki do d... robią ;-)
 
Ja nie używam żadnych o których piszecie z prostej przyczyny niema u mnie biedronki:-D:cool:Używam pampersow dla mnie niezawodne
 
reklama
Do góry