reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

My nadal na 4 jedziemy ale chyba zmienię na 4+ bo coraz to ciężej się zapinają, używam tylko pampersów ale to tylko ze względu na uczulenie jakiego dostaje po dadach biedronkowych.
 
reklama
Mnie ostatnio maż mówił jak kupował Dady że chyba o ponad 1zł podrożały, ale nie jestem pewna bo osobiście sama ich nie kupowałam w Biedronce.

U nas Dady nie zawodne. Na razie o stosowaniu innych pieluch nie myślę.
 
SARISKA dzięki! w takim razie chyba wracam do rossmanowskich.MALA MI a wiesz, że ja byłam pewna, że Wy huggies używacie? nie wiem czemu.
 
Dziewczyny muszę Zuzi zmienić fotelik samochodowy ( ma jeszcze ten pierwszy) możecie mi doradzić, coś co nie zabije mnie ceną i będzie wygodne dla dziecka ? Czy któraś z was ma taki z regulowanym kątem nachylenia ? Jak dziecko śpi, żeby przechylić.
Muszę pilnie kupić. A może wiecie gdzie na śląsku jest tani sklep z fotelikami ?
 
Maga mam ten sam problem z fotelikiem.
Moriam a kiedy próbowałaś dada, bo od jakiegoś czasu się zmieniły i nie jest już to co kiedyś. Teraz są jak pampersy.
 
SARISKA dzięki! w takim razie chyba wracam do rossmanowskich.MALA MI a wiesz, że ja byłam pewna, że Wy huggies używacie? nie wiem czemu.

Kochana dobrze kojarzysz bo my bardzo długo używaliśmy huggisów i sobie je osobiście chwaliłam bo u nas pampersy firmy Pampers się nie sprawdziły, no ale potem podkusiliśmy się że kupimy jedno opakowanie Dad biedronkowych no i do tej pory ich używamy bo są naprawdę super!
Znajoma mi mówiła że pieluszki z Lidla są takie same jak Dada. Osobiście nie wiem bo nie kupowałam jeszcze. W sumie lidla mam pod nosem a do biedronki trochę dalej:eek:
 
dla mnie Lidlowskie lepsze. I nie smierdza.Mala mi- sprobuj jedno opakowanie, co ci szkodzi:)
e-lona- mialam juz te ulepszone biedronkowe i mimo wszystko mi nie podeszly
 
reklama
My nadal na 4 jedziemy ale chyba zmienię na 4+ bo coraz to ciężej się zapinają, używam tylko pampersów ale to tylko ze względu na uczulenie jakiego dostaje po dadach biedronkowych.
my "jechaliśmy" na 4+ a teraz wracamy do 4 ;-):-D bo Alicja chyba jakoś w biodrach i tyłku zeszczuplała i te 4+ jakieś za duże mi się wydawać zaczęły :confused: swoją drogą to ostatnie opakowanie Dad też u Alicji uczulenie powodowało :no: więc chcąc, niechcąc stosujemy pampersy póki co.
kosztowały 26,90 a kosztują 28,99 niby nie dużo, ale zawsze podwyżka.
:no::cool: no tak - Biedronka zaczyna się cenić...
dla mnie Lidlowskie lepsze. I nie smierdza.Mala mi- sprobuj jedno opakowanie, co ci szkodzi:)
lidla mam dosłownie pod nosem to może rzeczywiście ich pieluszki spóbuję. Jakoś nie wpadłabym na to, że mogą być ok.
Rossmannowskie nam totalnie nie podeszły. Alicja cała po nich poobcierana chodziła :sorry:
 
Do góry