reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Nie pamiętam,która z nas używa huggiesów:zawstydzona/y:, a mam pytanie. Jak wygląda rozmiarówka? Czy 4 nie są za duże dla naszych dzieciaczków? Pytam się,bo u mnie w chacie polskiej jest promocja-za mega paczkę 70 szt"czwórek"zapłacę 29,99. I zastanawiam się,czy nie kupić...
 
EMiliab - ja kiedyś dorwałam pakę huggiesów w bardzo korzystnej cenie. To były te huggies premium. No i używałam własnie rozmiaru 4, a to było jakiś czas temu. Są odrobinkę większe od pampersów 4, ale to jest maleńka różnica.
 
emilia- ja używałam Hugisów i dla Arka 4ki po Olce są za duże, ale moje dzieci nie mają dużej pupy, Olka nosi 4kę, i czasem jak nie mam to zakładam Arkowi, ale ma po pępek, kiedyś Olkę tak odparzyłam jak jej 5tki kupiłam hugisy, były za duże i było ciepło i miała czerwone chrosty na pupie, do tej pory nie nosi 5tek. Kupić możesz to jeść nie woła, jak nie teraz to za jakiś czas wejdzie w nie.
 
Monimoni ja mam taki laktator (tommee tippee tak?) ręczny używalam już w szpitalu i teraz od czasu do czasu,nie mam porównania z innymi ale jak dla mnie dobry,pompka lekko chodzi,w sklad wchodzi oczywiście mala butelka 150ml,plastikowy pojemnik na jedzenie,kilka wkładek dokładają i chyba te małe pojemniki na mleko w proszku.
 
reklama
Hej dziewczyny!

Ja trochę z innej beczki. Przymierzamy się do zmiany Erykowi fotelika samochodowego. Chciałam się poradzić w jakim przedziale wagowym kupujęcie bądź kupiłyście następny fotelik? Jest ich kilka (9-18) (9-25) albo do 36 kg. Może macie już jakieś doświadczenia co warto kupić? Jaki producent? Jaki model?
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi.
 
Do góry