reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Klocki to jet super sprawa, zwłaszcza że niedługą jedną z umiejętności naszych dzieci będzie budowanie wierzy :)
U nas ten szczeniaczek to jest hit, Franek bawi sie nim nawet 1,5 godziny, tańczy (w pozycji do raczkowania dupka w przód i w tył) do jego piosenek i nawet jak ja je śpiewam to rży na cały regulator. Nie spodziewałam sie ze ta zabawka moze taka frajde dawać. Ma też z FP misia pande, też go lubi też to cicho gra :)
A zwierzaki z klocków duplo wszystkie są już pokosztowane i oblizane z każdej strony, hitem jest kotem, może dlatego że mama robi za niego miau :)
 
reklama
Ja kupiłam dziś za namową Małej Mi te klocki z FP i zabawa udana, jak na razie nie istnieją inne zabawki także się cieszę bo zainteresowały boryska.kupiłam też tą skrzynkę pocztową z FP o ktorej pisały dziewczyny i powiem wam ze jak za tą cenę to nie jest chyba warta,a może się mylę zobaczymy czy pójdzie w kąt czy nie,a teraz się nie śmiejcie ale nie mogłam się powstrzymać i kupiłam boryskowi takiego bobaska

DSC02523.jpg
 

Załączniki

  • DSC02523.jpg
    DSC02523.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
a tak poza tematem, sarisa nasi rodzice mają tak samo na imie i to oboje :D

hah ja mam 1 brata -Marcina hehe, a Wy?

Duże zainteresowanie też osiągają te o to kostki z Fisher Price Zobacz załącznik 359245

sarisa
a co to skrzynka pocztowa z FP robi??

Mała mi kostki u nas od 2 miesięcy są hitem, ale teraz jakby nabrały swej mocy :) bo mała się nimi fajnie bawi.
A skrzynka torche dla starszego dziecka, bo uczy przeciwieństw, alfabetu itp itd. Narazie została u mojej mamy i bawi się nią od czasu do czasu a kupiliśmy ją w tesco za 70 zł a norlamnie kosztuje np. w smyku 170 zł :szok:
 
Sarisa takie róznice w cenie są na zabawkach w tesco??ja płacilam dziś 150zł i właśnie pisałam wyżej że jak za ta cenę to nie polecam raczej.
i właśnie znalazlam że na allegro po 118zl ,ale sobie doliczają w tych naszych sklepikach w mieście:angry:
a i jeszcze coś czy któras a was używa pieluch wielorazowych???
 
Ostatnia edycja:
też zamówiłam dla Miłosza tego szczeniaczka uczniaczka...hmmm zobaczymy czy mu się spodoba (co jak co liczę że tak,bo nie ma to jak wolna chwila dla mamusi przynajmniej na wypicie kawki)
 
RENATA ja za 99,- gdzię w necie ( juz z wliczoną przesylką) znalazlam także sklepy stacjonarne liczą sobie, oj liczą :shocked2:
 
reklama
Do góry