reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
asiorek - tez chce kupic taki sam, powinien na dluzej wystarczyc, chyba ze dziecko okaze sie jakims terminatorem i bedzie wszystko niszczyc w sekunde. moj m podobno taki byl. ;)
 
Ja mam ten, z serii Rain Forest
fp_lezaczek_k2565.jpg

do tego mata edukacyjna
1221787684


i Jumperoo

skoczek_T2075_2.jpg

:)
 
Sivle właśnie wylicytowałam tą matę na allegro za 37,50 :D

co do leżaczków to jakoś nie jestem do nich przekonana, uważam że dzieciaczki powinny leżeć na płasko. Sama dostałam leżaczek w prezencie ale nie wiem czy będę go używała. Zdecydowanie wolę maty edukacyjne.
 
Sivle właśnie wylicytowałam tą matę na allegro za 37,50 :D

co do leżaczków to jakoś nie jestem do nich przekonana, uważam że dzieciaczki powinny leżeć na płasko. Sama dostałam leżaczek w prezencie ale nie wiem czy będę go używała. Zdecydowanie wolę maty edukacyjne.


hehe ja tez tak mówiłam ale teraz jestem o tyle mądrzejsza po pierwszej córci i leżaczek wpisałam na pierwszej pozycji w liście zakupów :)
 
reklama
hehe ja tez tak mówiłam ale teraz jestem o tyle mądrzejsza po pierwszej córci i leżaczek wpisałam na pierwszej pozycji w liście zakupów :)

ah bo jak patrzę na córeczkę mojej kuzynki co w leżaczku pół dnia spędza to mi jej żal. biedna się podnieść próbuje co chwile, a tu ją pasy trzymają... :/ no i ograniczony ruch itd. Na macie to może sobie i na brzuszku i na pleckach poleżeć co wzmacnia kręgosłup a w takim leżaczku to nie bardzo. Nie mówię, że w ogóle nie będę używała, może raz na jakiś czas- tak dla odmiany ale na pewno nie będzie maluch spędzał w leżaczku pół dnia. Ale to tylko moje zdanie na ten temat:)
 
Do góry