reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Że robi wodę z mózgu to chyba mało powiedziane:))) Tak skrajnych emocji to nigdy nie doświadczyłam. Wczoraj np. ględziłam D. że ma beznadziejną żonę, bo nic jej się robić nie chce tylko marudzi.
Natomiast co do zakupów to ja się wczoraj jeszcze na pampersy w Lidlu załapałam. Grzebałam w tym koszu z pieluchami jak bezdomny w śmietniku dosłownie, bo na pierwszy rzut oka same duże zostały ale uwaga! uwaga! w związku z tym, że cierpliwość popłaca udało mi się rozmiar 2 wygrzebać :laugh2::laugh2::laugh2: i teraz leżą sobie dumnie w pokoju dzieciowym i czekają aż będzie miał je kto na tyłeczek założyć.
 
reklama
Załapałam się na promocję Pampersów z Lidla (39,99zł plus chusteczki gratis) też trochę się nagrzebałam ale mam! :-)
Tatko mój kochany zadzwonił dzisiaj z ofertą, że bardzo chętne zasponsoruje mi np. sukienkę ciążową, a żebym miała w czym chodzić. A ja mu na to: trochę za późno - lekarz powiedział, że w najbliższy weekend mogę już nawet urodzić, więc chyba już nie ma po co kupować ciuchów. A po drugiej stronie słuchawki Tatko był w takim szoku, ze najpierw zaległa cisza a potem nieśmiałe: "byłem pewien że to jeszcze jakiś miesiąc potrwa...."
No ja bym chciała żeby jeszcze dzidzia podrosła, ale cóż - różnie może być. Choć Loliszka mówi, że na gdybanie lekarskie mam nie zwracać uwagi - więc loozik ;-)
A oto mój wózek (Jedo Bartatina Classic MS kolor 194) )o którym wspominałam w głównym wątku:
(moje zdjęcia nie oddają koloru, więc wstawiam też te sklepowe):
 

Załączniki

  • Jedo Bartatina classic 194 fotelik.jpg
    Jedo Bartatina classic 194 fotelik.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 32
  • Gondola 1.jpg
    Gondola 1.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 39
  • spacer
    spacer
    32,1 KB · Wyświetleń: 57
  • Jedo Bartatina classic 194.jpg
    Jedo Bartatina classic 194.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 35
  • spacer
    spacer
    40,3 KB · Wyświetleń: 81
  • Gondola 2.jpg
    Gondola 2.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 41
  • Fotelik 1.jpg
    Fotelik 1.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
A ja sie wlasnie zastanawiam nad zakupem lezaczka, mam wybrany, wiem ze sie przyda na pewno- mam juz taki jeden, ale nie chce Zosinie zabierac

no i musze kupic rozek, bo moj ma jakis zolty zaciek i w praniu nie chce zlezc wrrr, trudno sie mowi
 
dobranocka fajny wózek :) w ogóle wózki to mój ulubiony temat z tego działu ;) mimo iż jestem domatorką to jakoś jestem napalona na spacerowanie z dzieckiem;) (ciekawe na jak długo będę miała tego zapału;-) )
 
Dobranocka wózeczek fajny :)
Ladygab ja tez mysle o leżaczku, że się przydaje tez własnie wiem tylko chyba poczekam do porodu bo dochodza mnie słuchy że może taki prezent dostaniemy więc sie wstrzymuje z bólami :)
 
reklama
Myśmy mieli także kupić leżaczek jak już się Zuzia urodzi a tu taka niespodzianka :)

Huśtawka Zoo także ślicznie wygląda :).
Jeśli chodzi o wykonanie i materiał to widać że stabilne rzeczy robią i dobrej jakości :).
 
Do góry