reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Aniolek leżaczek cudeńko ! a taka przyjaciółka - sponsorka też ;)
Dobranocka wózeczek cacy, ah jak takie zakupy cieszą. Powiedz mi czy ta spacerówka rozkłada się zupełnie na płasko ?
 
reklama
Aniolek- bardzo ladny lezaczek

Ja chce fisher price lezaczek bujaczek, mam juz taki jeden i wiem ze sie przyda i starczy na dluuuugo, ale nie wiem jak bedziemy z kasa wygladac wiec na razie sie wstrzymuje, a moze poszukam jakiegos sponsora hihi
 
Aniolek- bardzo ladny lezaczek

Ja chce fisher price lezaczek bujaczek, mam juz taki jeden i wiem ze sie przyda i starczy na dluuuugo, ale nie wiem jak bedziemy z kasa wygladac wiec na razie sie wstrzymuje, a moze poszukam jakiegos sponsora hihi

Ja dostałam w prezencie ten leżaczek i jestem bardzo zadowolona, na pewno się przyda :)
 
Aniolek cudny ten lezaczek, ja sie przymierzam chyba do tego samego co ladygab z fisher price, ale to jak sie juz maly urodzi bo narazie dno w portfelu widac a jakos w totka nie mozemy wygrac
dobranocka ladny kolorek wozeczka, wogole te wozki dla dzieciakow sa takie cudne, co jeden to fajniejszy i byc tu czlowieku madry ktory wybrac
 
Załapałam się na promocję Pampersów z Lidla (39,99zł plus chusteczki gratis) też trochę się nagrzebałam ale mam! :-)
Tatko mój kochany zadzwonił dzisiaj z ofertą, że bardzo chętne zasponsoruje mi np. sukienkę ciążową, a żebym miała w czym chodzić. A ja mu na to: trochę za późno - lekarz powiedział, że w najbliższy weekend mogę już nawet urodzić, więc chyba już nie ma po co kupować ciuchów. A po drugiej stronie słuchawki Tatko był w takim szoku, ze najpierw zaległa cisza a potem nieśmiałe: "byłem pewien że to jeszcze jakiś miesiąc potrwa...."
No ja bym chciała żeby jeszcze dzidzia podrosła, ale cóż - różnie może być. Choć Loliszka mówi, że na gdybanie lekarskie mam nie zwracać uwagi - więc loozik ;-)
A oto mój wózek (Jedo Bartatina Classic MS kolor 194) )o którym wspominałam w głównym wątku:
(moje zdjęcia nie oddają koloru, więc wstawiam też te sklepowe):

Wózio fajowy. Ja nadal mam dylemat czy Bartatine Jedo wybrać czy Roana Maritę. Może któraś mi doradzi???
 
Wózio fajowy. Ja nadal mam dylemat czy Bartatine Jedo wybrać czy Roana Maritę. Może któraś mi doradzi???

Ja też mam Jedo Bartatinę jak dobranocka i mi pani w sklepie doradziła, że cenowo są takie same, fukcjonalnie i wymiarowo też ale Marita dała jej dużo reklamacji. Wszystkie te same - wózek piszczy po krótkim czasie użytkowania. Mówiła, że już nie chce sprzedawać Marity bo jej po prostu wstyd, że ciągle ta sama reklamacja. A na Jedo nie miała żadnej konkretnej. Także posłuchałam jej i kupiłam Jedo Bartatinę kolorek 186 i jestem zadowolona :)
 
Dostałam właśnie informację, że wózek będzie u mnie jutro:) strasznie się cieszę :D:D:D Espiro GTX kolorek: błękitny.
 
reklama
Do góry