reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
ogladałam ten organizer ale doszłam do wniosku ze lepiej miec wszystko w koszu. ZAczynasz przebierac malucha i chywasz kosz i masz wszystko tak samo jak kapiesz. A tak trzeba bedzie wyciagac za kazdym razem
 
ja wlasnie kupilam ten organizer, nie na pieluszki czy inne rzeczy, ale po to by polozyc smoczka, czy butelke, miec troszke miejsca na jakas grzechotke, czy *******ke, na pewno mi sie przyda
 
przybornik rzeczywiście bardzo fajny i niedrogi. sama zaczęłam się nad nim zastanawiać, ale gdy pokazałam mojemu to skwitował "i gdzie to jeszcze chcesz zmieścić.." w zasadzie ma rację. tym bardziej że będziemy mieli przybornik na łóżeczko, bo był w gratisie do pościeli.
ale gdybym nie miała przybornika albo miaałabym więcej miejsca w pokoju to na 100% bym kupiła, bo bardzo mi się podoba

listopadówki piszą że w 5-10-15 jest promocja na śpiworki...
 
Kurczę ja myślę o tej fridzie. Mam w zestawie gruszkę TT, ja wychowana na gruszce i jakoś to było, no i sama nie wiem czy teraz to wystarcza?
 
Dziewczyny kupcie fride kilka koleżanek ją miało i chwalą ją niesamowicie mówią że z gruszka nie ma porównania,
 
ja sie sklaniam ku fridzie, a spiworek zgadza sie w 5-10-15 za 19,90 zakupiony dzis :)
tak jak i wozek zostal dzis zamowiony: mutsy transporter :) i wogole dzien zakupow, mniejszych i wiekszych i apteka zaliczona i powiem tyle, ze padam na brzuch :D
 
reklama
Tak w temacie wyprawkowym. Mnie dzisiaj spotkała niesamowita niespodzianka, od bratowej dostałam wielkie paczki ciuszków od noworodka do 9 miesięcy, śpiworki, kocyki, pościel, dwa odciągacze z Aventa - elektryczny i ręczny :) Do tego butelki. Ze 100 woreczków na mleko. Przewijak, matę edukacyjną... kołyskę... i wiele innych rzeczy. Jeszcze wszystkiego nie przejrzałam do końca ale jestem po prostu szczęśliwa :)
 
Do góry