reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Ja stawiam na gruszke, ale wiem, że wiele osób się nie cierpliwi uzywając jej bo to w sumie dość trudne jest i przechodzą na Fride, natomiast moi znajomi wszyscy od początku "gruszkowi" to i ja mam nadzieje podołam :)

Sivle super sprawa z prezentami od bratowej. pamiętaj tylko, żeby sprawdzić date wazności woreczków do mrożenia - powinna tam być.
 
Lolisza, i jak tam, przyszło łóżeczko? Mam nadzieję, że wrzucisz jakąś fotkę, może mnie przekonasz do białego ;)
 
Silve bratowa super.
Lolisza ja tez jestem skora do gruszki ,chociaz wszystkie moje kolezanki fride zachwaliaja i zobaczymy jak dam rade :).
Madlein dzieki za info o pampersach . My dostalismy od przyjaciół po coreczce 2 opakowania 1 wiec mam nadzieje ze na 1 miesiac wystarczyy ,a teraz bede kupowala wieksze :).
 
Ja także nastawiłam się na gruszkę :) Madlein dziękuje za informację o pampersach :)

Dziewczyny czy można pożyczyć laktator??I samemu używać? - moja koleżanka powiedziała że mi pożyczy - bo nie chce oddawać ani sprzedawać. Jak taki laktator oczyścić??Ja mam lekkie opory do używania cudzego, ale jak jest okazja.
 
reklama
A te pampki jaki mają mieć rozmiar, bo mi teściowa dała cynk o nich, ale to mają być w rozmiarze 3- 96 sztuk. I tak się skuszę, bo do tesco mam bony zniżkowe clubcard i kupię paczkę 12 zł taniej ;-).
 
Do góry