reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

w sumie pamki 3 pojda za jakis czas w ruch wiec jak jest znizka i ma sie miejsce aby sobie spokojnie poczekał to jak najbardziej. Ja narazie juz nic nie kupuje bo mam 4 rodzaje jedynek i chce je przetestowac zeby wiedziec jakie dwójki. Jedna duza paczke 2 mam jak by dla dzidzi zrobił sie małe 1.
 
reklama
Monze, Moriam łóżeczko dotarło :) Moim zdaniem jest bardzo fajne i chetnie bym je już sama skręciła ale M sie uparł że to jego "działka" więc cóż począć - czekam...
Skręci pewnie popołudniu więc jutro mam nadzieje uda mi sie jakieś fotki wrzucić.
Poza tym w lumku upolowałam dziś ochraniacz do łózeczka - biały i wyglada mi na nówke, nic nie sprany, metki są. Co prawda jest bardzo długi - na cały obwód łóżeczka i na początku nie będę go używała żeby mały miał lepszą cyrkulacje powietrza w łóżeczku, ale jak skończy ok pół roku i zacznie sie obijac po łózeczku to będzie w sam raz, no i kosztował 9 zł :)

Co do laktatora to ja mam od przyjaciółki pożyczony i mam zamiar używać, owszem jakies tam opory można mieć, ale myśle że wyparzenie wystarczy - ja go kilka razy wysterylizuje w mikrofalówce i powinno być ok. poza tym ma pewność że ona jest zdrowa, leków nie zalecanych przy karmieniu na pewno nie brała więc nie mam powodów żeby nie skorzystać.

Pamków mam 3 paczki 1 (2 rodzaje Huggies i jedne Rossman) i 2 paczki 2 (pampers), jak sie trafi jakas promocja jeszcze na 1 to dokupie.
 
Ja też mam laktator po bratowej ojca mojego dziecka. Wystarczy go wyparzyć i wymienić ewentualnie uszczelki jeśli takowe ma.
 
dziewczynki ja mam guszke do nosa ale zamowilam tez fride bo podobno na katar jest dobra.łózeczko zamawiam najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu.a pampersy jedna kupilam z rossmana jedynki i jeszcze kupie z pampersa jedynki a tak to wieksze kupilam w biedronce-jedna paczka.a chusteczki tez kupilam w biedronce zielone(tak jak radzilyscie) i w rossmanie 2 rodzaje po paczce.
 
Dziewczyny gratuluje udanych zakupów :). My mamy jak narazie kilka ciuszków, 2 kocyki, pościel, ręczniczek i smoczki :).

Na wózek, łóżko, fotelik i mterac musimy poczekać :( wszystko pewnie mąż kupi jak będę w szpitalu - chciałabym już coś mieć w domu takiego większego ale narazie musi mi wystarczyć oglądanie tych rzeczy w necie.
 
a ja wlasnie bylam w auchan i sa papersy Premium Care za 39,89 za paczke wszytskie rozmairy od 1, wiec kupilam jedna paczke 2, bo 1 kupilam wczoraj zwykle papmersa dwie paczki, gdybym wiedziala wczesniej to bym nie kupowala, bo w sumie wyszlo drozej
i jeszcze sa bardzo tanie worczki na pieluszki paklanki 3,77 za paczke i podklady bella do przewijania 10 sztuk za 14,99, ale to ceny bez promocji, wiec i tak niedrogo.
:) i kuiplam najtansze koszule meskie w rozmiarze xxl i to po 5 zl, przynajmniej potem wyrzuce z czystym sumieniem, i calkiem fajne sa, jakos bardziej do mnie przemowily niz koszulki do karmienia
 
Ostatnia edycja:
kurcze a ja auchane mam jakos daleko. Pojutrze jade do tesko bo jeszcze musze kupic białe albo rozowe łaki niedrapki, paklanki i ceratke pod materac do wozka i do łózeczka i cos do pemka wiec bede full.
 
reklama
ja juz tez patrze na moje zapakowane łózeczko i bym chiała aby było juz rozłozone ale sama wole nie bo mi sie jeszcze dziecko złozy wraz z łózeczkiem Musze poczekac az moj kolega bedzie miał czas w tym tygodniu albo nastepnym. Dzis sie znowu narobiłam ale zrobiłam wszsytko co załozyłam. Mozesz jeszcze troche poprauje to bedzie szybciej gotowe.
 
Do góry