reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

Krzeselko z ikei jest rewelacyjne, ale dopiero wtedy, gdy dziecko calkowicie stabilnie siedzi bo nie ma podparcia dla nozek. Isia, ma pasy :)
My na poczatek mamy krzesełko rozkladane do pozycji pollezacej. Swietnie sie sprawdza przy pierwszych karmieniach. I na poczatek bedzie robilo jako leżak w kuchni:) ale zajmuje bardzo duzo miejsca.
Bar a to jest cerata? Bo jesli cerata to ja bym sie nie zdecydowala;)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Bar ja mam takie uszyte przescieradelko z kocyka :D gdzie do srodka wkładam tą białą podkladke z gondoli :) a podusi nie mam i nie kupuje :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Isia mają pasy krzesełka z Ikei. Są twarde te krzesełka, ale przecież dziecko nie siedzi tam pół dnia. Poza tym bardzo krótko z niego korzysta się. A są też takie specjalne poduszki dedykowane do tych krzeselek jakby co.
 
Kubusiowamama na początku będę karmić w lezaczku, a potem krzeselko z Ikei. Hania lubiła to krzesełko.

Bar ja mam do gondoli cienki kocyk pod spod, a poduszki nie będę używać.
 
dziewczyny ogarnęłam temat ubranek - poprane, poprasowane i poukładane w komodzie :D
Poukładałam rozmiarkami - chociaż to nie jest łatwe :/ niektóre są krotkie a szerokie inne wąskie a długie ... metkami nie ma co się sugerować bo nic do niczego nie jest podobne :p zostały mi grubsze rzeczy takie jak kurtki śpiworki kombinezonki itp do poukładania
 

Załączniki

  • 20160221_143341.jpg
    20160221_143341.jpg
    59,1 KB · Wyświetleń: 98
  • 20160221_143258.jpg
    20160221_143258.jpg
    50,6 KB · Wyświetleń: 103
  • 20160221_143228.jpg
    20160221_143228.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 118
Chrobek my do tej pory uzywamy tego z ikei a Kuba ma juz 23 miesiace:) jak maluje farbkami to dolaczam blat. A jak je to stawiam go przy stole:) naprawde sie u nas sprawdza:)

Bar ja mam przescieradelko, plaska podusie i bede otulac kocykiem. Nic wiecej:)

Kamila super! Kawal dobrej roboty:) pieknie poukładane:) a metka naprawdę nie ma sie co sugerowac. Bo np. spodnie 68 z h&m sa identyczne jak 80 z zary... Wiec trzeba patrzec na wielkosc ubranka a nie na rozm na metce:) niestety:/

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
jeszcze się nad tym nie zastanawiałam :p nawet nie pamietam jak to w naszym wózku jest rozwiązane - czy jest jakaś wkładka, czy tylko to co na stałe ... na razie mamy śpiworki, kocyk i poducha mikny na później
 
reklama
Do góry