reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

dziewczynki to jak juz tak piszecie o wyprawce to moze pomożecie mi wybrać ciuszki dla Małego na wyjscie ze szpitala? kompletnie nie wiem w jakie ciuszki mam ubrać Małego w kwietniu na jego pierwszy spacer..help :(
 
reklama
Doliores ja zakumałam że chodzi o te na łózko a nie o te giga podpaski :-)

Ja kupie chyba takie giga alwaysy ostatnio w rosmanie widziałam jakieś nowe mega rozmiar bo te poporodowe z belli to porażka z tego co pamiętam hmm


DobraDziewczyna ja zamierzam małego ubrać w body, spodenki skarpetki i jak będzie chłodno to mam taki pajac welurowy i tyle plus kocyk jak coś a no i czapeczkę jakąś
 
dygotka tośmy się dogadały ;-) ale swoją drogą, wezme takie podkłady na łóżko ze dwa na wszelki wypadek...

czekam na tego kuriera i czekam i wszystko czeka przez to :wściekła/y::wściekła/y:
kupiłam sobie nakładki na cycochy do karmienia więc muszę to wyparzyć i spakować i smoczki też i butelki, wolę wziąć więcej niż za mało jak ostatnio i P musiał kupowac na szybko :p

na wyjście ja mam takie zestawy:
koszulka ( bo dostałam 3 więc do szpitala biore ) + pajacyk + czapucha i rękawiczki, do tego rożek/kocyk, a na wyjście wrzuce małego w śpiworek taki milutki misiowy i ew. gruby koc no i czapkę chyba musze kupić taką grubszą.. hmm...
 
Anulka niech Ci buty przyniesie bo moj kumpel odbieral zone w zimie snieg ogromny wszystko wzial poza butami;) zasuwala w klapkach do samochodu;).
 
Ja muszę wziąć i te podkłady lotniskowce i te na łóżko, do szpitala mam własnie z belli, bo położna mówiła, że są najlepsze, bo oddychające, a te inne jakieś superchłonne i z siateczkami/foliami pod spodem nie są dobrze widziane w szpitalu. Do domu kupiłam Canpola jakieś cieńsze, a potem ew. spróbuje jakieś podpaski, bo mam zapas albo coś się dokupi.

Myślałam, żeby na wyjście ubrać małą w body, pajaca bawełnianego, na to pajac pluszowy z kapturkiem, pod spód cienka czapeczka, no i rożek mam, jak będzie w terminie, czyli po 20 kwietnia, to chyba będzie ok. A jak będzie cieplej, to zamiast pajaca pluszowego, cieńszy polarowy. Może jeszcze body zamienię na koszulkę, bo też mam ze 3 szt. W weekend planuję wybrać ciuszki do szpitala.

Doli, to jak trzeba dokarmiać z butli, to trzeba mieć swoje butelki? myślałam, ze dają...
 
Ja kupiłam 2 op tych Canpol a na łóżko to mam takie podkłady do przewijania dla dziecka z rossmana

Milia raczej dają swoje szpitalne butelki ale w razie czego ja też biorę swoją aby mały był już do niej przyzwyczajony
 
Natasza ja mam taką cienką czapkę, nawet na uszka nie ma tych boków hehe

Milia może bella najlepsza ale gruba i się klei - ble :p ale też je mam hehe

Ja dokarmialam bo miałam mało a mój jadł jak smok, dawali wtedy 1 szklaną butelkę taką małą bebilonu, a teraz wolę swoje jak coś
 
reklama
Do góry