reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Natasza zgadzam sie ;) i bardzo dobrze . Kazda z nas jest inna , kazde dziecko inne . Fajnie sie poradzic posluchac opini ale i tak wszystko wyjdzie w praniu i bedziemy zmieniac albo i nie ;). Zreszta nawet co sie sprawdzilo przy pierwszym nie musi byc fajne przy nastepnym dziecku.
 
Też czytałam o tych chusteczkach i kupiłam Tami cotton i z Kauflandu. Podobno dobre składy, zobaczymy czy się sprawdzą :) Chyba nie będzie mi się chciało wodą, no może na początku :)

Jeny wczoraj i dziś dostałam od znajomych mnóstwo ubrań. Gdybym wiedziała, że tyle dostanę to bym nie kupowała :(

Mąż dziś złożył kołyskę i łóżeczko :)
 
Od mojego m brata dziewczyna wziela od kogos z pracy rzeczy dla nas i sa super, nowy sterylizator Chicco na 6 butelek chyba, kosz taki ze stojakiem bedzie mogl stac w salonie:happy2: i wozek Peg Perego Uno. Tesciowa kupila super kocyk taki grubszy i jeden cienszy i pajacyk, czapeczke i niedrapki na wyjscie ze szpitala:happy2:
 
Kuklaki super :) pewnie Ci ulżyło że tyle rzeczy Ci przybyło :)

Ja osobiście nie znoszę niedrapków jak dzieci mają na rączkach..i ja nie mam ani jednych :p
 
Vesunna to wstaw koniecznie zdjęcia :)

Oki, Natasza zrobię jutro zdjęcia przy dziennym świetle :)

Kuklaki, ale extra!!!! Ja myślałam, że nic nie dostanę, a tu jednak jakieś ciuszki :)

Dziwie się, że teściowie nic kupili. Nie mogą się doczekać małej, a tu ani jednego ciuszka, ani jednej zabawki, nic. Dziwne to
 
Kuklaki, to super! :-) całkiem sporo rzeczy i to z tych większych wydatków.
Vesunna, może czekają, aż się urodzi...
 
reklama
Do góry