reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Doliores mam espiro magik. Używam od 1.5 roku jako wózek n miasto,zakupy itd ( jeździ w bagażniku) i kola sie nie starły.
 
Aylin no to nie wiem, ta moja znajoma była zachwycona espiro a jak przyszło co do czego to wózek nie spełnił swojej funkcji, poprostu jakość nie szła z ceną i tyle..
 
Hej mamuśki widzę że temat wózków na tapecie i mój ukochany Evo :-) mieliśmy go przy Antku wtedy to była nowości i zero opinii. Kupiliśmy go na zimę i powiem wam że się super sprawdził. Piankowe koła są duże i szerokie i spokojnie dają radę w każdym terenie. Jeździliśmy i w mieście i po dziurach i po plaży i sprawdził się super. Do tego jest lekki i ma dużą gondolę. Antek jeździł w nim 8 miesięcy i jeszcze miał miejsce. Fakt że cena jest wysoka nawet używanych wózków ale jakość chyba to powoduje. My teraz wracamy do Evo kupimy tylko głęboki bo spacerówka mamy.
 
Doliires to zalezy czego oczekiwala. Dla mnie to miał byc wózek dodatkowy, jeżdżący s aucie. Tj na miasto do galerii i na,zakupy. I do tego celu jest super. Ale jako podstawowy to pewnie bym zrzedzila że ma maly kosz, beznadziejnie sie podbija itp.

Ale na trasy do lasu, w pola, na plaze czy tez zakupy osiedlowe mam casuala - który kocham miłością wielka. Z tym ze w aucie więcej miejsca zajmuje :)
 
nowa-kolekcja.jpgprzedstrona.jpg a jak Wam sie takie podobają? Podobno ta tkanina w ogóle się nie brudzi więc można jak ktoś lubi nawet biały brać https://www.youtube.com/watch?v=wpIoE1ZzL3c
 

Załączniki

  • nowa-kolekcja.jpg
    nowa-kolekcja.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 53
  • przedstrona.jpg
    przedstrona.jpg
    68,6 KB · Wyświetleń: 55
Dziewczyny a jesli gondola ma dzwigane oparcie to czy trzeba od razu jak zacznie siadac do spacerowki dawac?

Ja mieszkam na drugim pietrze jest winda ale wydaje mi sie ze wozek sie nie zmiesci musze ja zmiezyc zanim pojde ogladac wozki.
 
reklama
Kuklaki mam ten sam problem - z szerokościa drzwi itp. na klatce bo są wąskie, do windy także wiec napewno będę mierzyła wszystko i też chciałabym podnoszone oparcie, żeby jednak w tej gondoli jak najdlużej jeździć bo to jest wygodne, nie ma co .. buda zakryje wysoko, koc od gory i spokój a w spacerówce zawsze coś wystaje :p a to dzieciak zjedzie niżej a to nie widać, jak jest przodem itp. :p

ja jestem na te mutsy nastawiona tak, że szok podobają mi się wszystkie! transporter, igo, evo i 4rider!! sama nie wiem które lepsze :p
 
Do góry