reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Neta, spytaj prosze jak będziesz miała okazje. Moze ma jakieś wady typu, ze piszczy albo źle sie składa albo cos....
 
Ja w ogóle nie mam koncepcji...Chyba nie ma wózka idealnego, który spełniałby wszystkie moje wymagania :(. Spodobał mi się Mutsy Evo, ale z kolei nie ma dmuchanych kół, na czym bardzo mi zależy. 4rider wygląda super i ma fajne opinie, ale jest mega ciężki i mogę mieć problemy z wynoszeniem go codziennie po kilka razy na 1 piętro. Nigdy się chyba nie zdecyduję :p.

Natasza - fajny wózeczek, muszę go obczaić na żywo i porównać z innymi typami.

Doliores - znasz może w Krakowie jakiś fajny sklep z dużym wyborem wózków? :)
 
Szaj polecam tak:
entliczek na dobrego pasterza,
toys rus ( czy jakoś tak ) przy c.h. krokus na bora komorowskiego
smyk outlet - w factory modlniczka za pasternikiem

ew. świat dziecka na al. róż

ja będe w tych sklepach macać to co upatrzę a kupowac wiadomo - w sieci bo taniej

szaj patrzę na wage mutsy i to ok 11 kg to dużo ?? serio ??? :szok: mój jedo ważył ok 13.5 i był średniakiem wagowym, no chyba, że ja źle patrze :(
 
reklama
Do góry