reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Wczoraj oglądałam wózki Mutsy i Evo to najlżejszy model z tej firmy! Jest jeszcze nowy model Igo, ale troszkę cięższy. Ja jestem zachwycona Evo. Wczesnej miałam Xlander XQ 3in1 i to był w porównaniu do Evo bardzo ciężki wózek! Evo ma piękną i dość dużą gondolę, no i jest przede wszystkim lekki! Koła piankowe, ale to mi wogóle nie przeszkada! Mam tylko nadzieje, że cena tych wózków chociaż troszkę spadnie do przyszłego roku ;)
 
reklama
Mutsy Evo ImageUploadedByForum BabyBoom1411721019.914186.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411721019.914186.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411721019.914186.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 50
Z tego co się orientowalam (poprawcie mnie, jeśli się mylę), to piankowe koła bardziej telepia wózkiem na terenach nierównych i bardziej te nierówności wybierają. Pompowane są cięższe, ale bardziej uniwersalne bo nadają się i do miasta i za miasto.
 
Szaj tak, to prawda
ja musze wybrać pompowane bo mam dziury, chodniki krzywe, krawężniki, musi wozek dobrze podbijać i tyle, chociaż jeździłam 2 lata inglesina spacerówką z małymi kołami i nic się nie starło - kwestia firmy i jakości tej pianki. dla porównania koleżanka kupiła espiro magic i po 4 mc koła były zdarte...

u nas na osiedlu też juz jeżdzą stokke i nie przemawia to do mnie, spacerowkę muszę miec rozkładaną na płasko

te mutsy sa śliczne ale cena!! używki strasznie drogie...
 
reklama
Do góry