reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Kupiliśmy ten wózek, o którym pisałam wczesniej, Maxi Cosi Mura 4 + cabriofix, w bardzo dobrym stanie, nawet już wyprane, czyściutkie i pachnące, do tego folie przeciwdeszczowe, moskitiery, kocyk, śpiworek do spacerówki, torba do wózka i okrycie na fotelik, całość za 1150 zł.

DSC_0109 - Kopia.jpgDSC_0111 - Kopia.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0109 - Kopia.jpg
    DSC_0109 - Kopia.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC_0111 - Kopia.jpg
    DSC_0111 - Kopia.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Super okazja! Też bym wzięła ten wózek, ale przeraża mnie jego waga...Będę musiała go tachac po schodach niestety. Faktycznie jest tak ciężki?
 
Właśnie milia jak ciężar wózka ? Bo tez patrzylam na ten żeby używany kupić bo można trafić okazję ale boje się ze bedzie ciężki...a coletto leciutkie
 
Doli, fajne bodziaki, gdzie kupiłaś?

Faktycznie wózek jest cięzki, nawet nie próbowałam podnieść całości, sama spacerówka jest lekka, ale ze stelażem juz gorzej, a gondola w ogóle cięższa... W internecie sprawdzałam wczesniej wagę, ale już nie pamiętam, coś miedzy 14,5 a 16 kg, więc jesli ma sie go taszczyć po schodach, to raczej cieżko :( Wtedy bym sie nie zdecydowała, ale my na parterze jesteśmy i nie mamy ani jednego schodka do pokonania.
Pojechaliśmy po niego aż w góry, zaraz obok wioski Stocha :-) teraz będzie ciężki miesiąc, ale odczuwam ulgę, że ten największy jednorazowy zakup mamy za sobą.
 
Pat, wózek jest juz na strychu, więc go nie pomierzę, ale masz tu wymiary ze stronki:
Maxi Cosi Mura 4

Najlepiej pójść do jakiegoś sklepu i najpierw na żywo pomacać, pojeździć, podnieść, sprawdzić, co jak się montuje.
Tu montaż jest łatwiejszy niż w Marcello, a adatery są te same i do gondoli i do fotelika, tylko pozycję się zmienia. Ale jakbyśmy nie znaleźli tego, ani używanego Marco Polo, to byliśmy już zdecydowani na Marcello, bo fajny jest.
 
Milia super bryka :)

Ja pod koniec stycznia sie zaczne rizgladac. Za duzo wydatkow teraz. Choruje na mutsy ale uzywany.

Wlasnie nabylam od kolezanki 2 wory ciuszkow dla malej od 0-6 miesiecy. Jakie cuda!! Nie bedzie musiala w niebieskich chodzic :D
 
reklama
Do góry