reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
u nas większość rzeczy jest po synku i ewentualnie po bratanicy męża będzie ubranek sporo!
wózek mamy Mamas&Papas Skate po synku łóżeczko Pinio Marsylia też.

Dokupię tylko :)

torbę do wózka Skip Hop Duo
kołderkę, prześcieradło i otulacze aden + anais
gryzak i smoczek Hevea
żyrafkę Sophie
ręcznik-fartuch bambusowy Cuddledry
kocyk ColorStories
EkoMisia Boskas Teddies
pojemiki jakies 3 Sprouts
zawieszke do smoczka Franck&Fischer
laktator medela
butelki dr browns szklane
no i może nosidełko Tula

wybrane mam już od jakiegoś czasu wszystko czeka tylko na płeć żeby dobrać kolory choć w większości szary i beżowy dominuje więc część mogę już zamówić :)


neta, dla mnie to szok co piszesz :)
mi to wszystko jedno jaką zawieszke do smoka dziecko będzie miało,
:)
a ta żyrafka do czego służy ??

bo ja chyba głąb jestem...

:crazy:
 
ja zawieszki do smoczka nie uzywałam. miałam ale wkurzała mnie bo mloda sobie zawsze nią smoczka z buzi wyciagała.
Renia zytafke kocham :) to zabawka, gryzak i pizczałka w jednym
130_130_productGfx_27f549d47887a03e23998f5d3c40d957.jpg
 

Załączniki

  • 130_130_productGfx_27f549d47887a03e23998f5d3c40d957.jpg
    130_130_productGfx_27f549d47887a03e23998f5d3c40d957.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 102
Spoko neta :)
ja tych firm w ogóle nie znam, butelki miałam z Aventu, smoczki też, odciągacz pokarmu też Avent,
wanienka zwykła, kocyki zwykłe ze smyka, a do dziś je piorę i Majka używa, nie zniszczyły się.
jeden z ZARA HOME baby, też jak nowy.

Ale u Ciebie to po części "zboczenie zawodowe", po prostu masz do czynienia z dużą ilością nowości i innych ciekawych rzeczy i wybierasz najlepsze / najładniejsze / najpraktyczniejsze wg. Ciebie.
Ja absolutnie tego nie neguję, tylko w szoku jestem, jak masz cele sprecyzowane :)
Brawo !

Ja tylko spacerówkę chciałam Juicy Couture Maclaren, reszta to albo wyprzedaż, albo prezenty, albo po prostu mi się podobało.
Ale tą spacerówkę koniecznie chciałam i się udało :)

http://forum.materinstvo.ru/uploads/1358675559//post-410969-1358803786.jpg

do dziś Majkę w niej wożę i jestem bardzo zadowolona :)
lekka, zwrotna i pakowna :)
 
Dziękuję :)
no ale jak widać mieści się tak samo w swojej wanience jak ja w swojej :)
i przynajmniej nie muszę przed i po każdym użyciu szorować cifem swojej wanny, żeby mała broń Boże czegoś nie złapała...
bo ma swoją.
 
reklama
Renatka, śliczna masz córeczke! Taka wanienka to dobry patent, może wykorzystam w przyszłości ;-).

Ja się z zakupami wstrzymuje dopóki nie poznam płci. Na razie w przypływie radości kupiliśmy polarowy kocyk błękitny w pingwiny :-D. Nawet jak będzie panienka, to będziemy go używać, jest prześliczny!
 
Do góry