reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Czy któraś ma doświadczenie z butelkami? Zastanawiam się jaka kupić.Za pierwszym malucjem miałam tommee tipee na początek. Sprawdził się doskonale. Mały nie odstawil się od piersi mimo ze karmilam na poczatku tylko butla. Tylko, ze wtedy były tylko te butelki a teraz każda firma ma swoje idealne wersje jak kobiecy sutek. Kupić to samo ( co się sprawdziło), czy spróbować coś innego. Nawet lovi ma taki smoczek.
 
Ja miałam właśnie lovi. Fajny smoczek do butelki. W ogóle ta firma bardzo nam spasowala. Bo tt moja mloda nie zalapala. A lovi od razu. Piersią karmilam do roku i butelka nam nie przeszlidzila
 
Kubiaczka ja bym stawiala na sprawdzone produkty. Choc sama probowalam wszystkiego ;)
Zaczelismy pd tt pozniej dr browns i avent na koniec. Wszystkie byly ok.
 
neta no właśnie, miałam tt były super-kształt, smoczek itp. ale właśnie to zabarwianie...zaraz mleczne były
szklanych sie boję trochę , że stłukę albo będzie cieżka?
a dr brown ma "dobry" smoczek? jak pierś? bo tt ma taki duuuży i to jest fajne

dygotka a nie chciałabyś zamówić??
 
reklama
Do góry