reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

4????? Osz. Moja miała 2 w dwóch różnych rozmiarach... Ale juz to później muala 3 kurtki zimowe bo co chwile pralam i te 3 to na,styk byly
 
reklama
A ja posegregowałam ciuszki wg rozmiarów i sie załamałam, mam zaledwie po kilka sztuk z każdego...
Kuklaki, ja przewijak tez zamierzam kupić, taki na łóżeczko, wydaje mi się, że to bardzo przydatna rzecz :)
 
Szkoda, że nie wiedziałam, że drugi będzie chłopiec, to bym Mai trochę różu ograniczyła... :/ a tak to wszystko nowe trzeba kupować :(

A, wózeczek już mam ! Jedo fyn 4 ds, z jakiejś niby limitowanej edycji...
Nosidełko Maxi Cosi welurowe.
Łóżeczko kupiłam używkę, Ikea Gulliver z wyjmowanym jednym bokiem, na początku jako dostawka będzie :)
Hmmm, co by tu jeszcze...
podgrzewacz mam po Majce, na szczęście niebieski :)
Laktator sprzedałam, ale nie byłam z niego zadowolona (Avent ręczny).
Teraz poszukam jakiegoś elektrycznego :) albo wypożyczę ze szpitala.

Myla, szary ten pierwszy wózeczek mistrzostwo świata ! Prześliczny !!!

przewijak miałam, ale sprzedałam, zastanawiam się, czy kupować...
po większości i tak małą kładłam na łóżku do przewijania :/
hmmm


Lovela 1,5 L czy 2 L ostatnio była w Biedronce, po 15 zł., załapałam się na dwie ostatnie butle :)

Ale Wy macie dużo ubranek !!!
Ja tym razem mniej...
a 56 cm nie mam chyba wcale... :/
 
Doli ja w podobnej promocji kupilam ten pierwszy zestaw. Według mnie się opłaca bo przeliczalam koszt 1 pieluchy i porownywalam do sklepowych
 
reklama
Renatka, u nas chyba te, Jedo Fyn będzie jak zda nasze testy składania, rozkładania itd ;-).

Tez zalapalam się, ale tylko do białych rzeczy, wczoraj zaopatrzylam się do kolorów :-).

Dziś zaczynam segregacje nowych ciuszków, jutro używanych i zaczynam pranie :-D.

Co do pieluch, to robimy mini baby shower dla znajomych, wiec pewnie coś nam wpadnie, na razie jeszcze nie kupuję.
 
Do góry