reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Kiedyś pytałam, ale spytam jeszcze raz. Czy wasze dzieciaczki jedzą spokojnie w krzesełku do karmienia? czy to był udany zakup? Ja się cały czas zastanawiam nad kupnem. I sama już nie wiem. Córcia nie należy do tych co spokojnie posiedzą przy jedzeniu.

Moja niestety tylko chwilę grzecznie siedzi w krzesełku. Oczywiście się przydaje (do karmienia) ale długo nie chce w nim siedzieć :-(
 
reklama
Mój mały na ogół grzecznie siedzi w krzesełku:-), czasami sadzam go tam nie tylko na karmienie, ale jak mam coś do zrobienia w kuchni:tak:, podaje mu kilka małych zabawek, żeby sie nie nudził;-).

A pieski w carrefurze zbieramy, bo robimy tam większość zakupów:tak:, mamy do niego najbliżej;-).
 
witam moj synek na paczatku chetnie siedzial w krzeselku teraz jest roznie w czasie jedzenia usiedzi ale musi miec swoja lyzeczke ktora sam je:-) czasem tez sie pobawi kilka dni temu nawet zdazylo mu sie nawet usnac
 
mamy już cały kupon na pieska, drugi zaczęliśmy naklejać, ale moim zdaniem gównaine te pieski:-p

u nas krzesełko baardzo potrzebne, nie wyobrażam sobie bez niego karmienia, zabawy też, ale na krótko bo jak jej nie przypnę to wstaje i siada na blacie:szok:
 
madzikm :-) :-) dlatego pytałam czy zbieracie. My tez nazbieraliśmy na jednego. Wczoraj ogladałam co się dzieje na Allegro - sprzedają pieski i naklejki, płacą wcale nie małą kasę, a przecież te pieski nie są nawet jakies zachwycające. Powiedziałabym przeciętne.
 
Wczoraj córcia dostała z m pracy paczkę. Mnóstwo słodyczy. Wszystko zapakowane w prawdziwy worek. Jak to dobrze mieć dzieci :-D A jak jest u was? Dzieciaczki dostaną paczki?
 
Wczoraj córcia dostała z m pracy paczkę. Mnóstwo słodyczy. Wszystko zapakowane w prawdziwy worek. Jak to dobrze mieć dzieci :-D A jak jest u was? Dzieciaczki dostaną paczki?


Ja akurat pracowałam w zakładzie razem z moim M, tam zawsze była kasa na święta (kiedyś bony, ale ze względu na opodatkowanie, teraz jest bez różnicy i wszyscy woleli pieniądze)

No i tak było w tym roku, również kasa dla mnie i M:-). W sumie miło, bo dla siebie się nie spodziewałam, w końcu na wychowawczym jestem.
 
Kiedyś pytałam, ale spytam jeszcze raz. Czy wasze dzieciaczki jedzą spokojnie w krzesełku do karmienia? czy to był udany zakup? Ja się cały czas zastanawiam nad kupnem. I sama już nie wiem. Córcia nie należy do tych co spokojnie posiedzą przy jedzeniu.
moja Wika siedzi grzecznie przy jedzeniu w swoim krzesełku a czasmi jak coś dłużej robie w kuchni to ja w nim zabieram ze soba i daję jakies zabawki i się bawi ładnie.
 
mamy już cały kupon na pieska, drugi zaczęliśmy naklejać, ale moim zdaniem gównaine te pieski:-p

u nas krzesełko baardzo potrzebne, nie wyobrażam sobie bez niego karmienia, zabawy też, ale na krótko bo jak jej nie przypnę to wstaje i siada na blacie:szok:


Ja się własnie zastanawiałam jak dziewczyny, które nie mają krzesełek, karmią swoje dzieci? Bo ja sobie też bez niego nie wyobrażam karmienia :-p

Wczoraj córcia dostała z m pracy paczkę. Mnóstwo słodyczy. Wszystko zapakowane w prawdziwy worek. Jak to dobrze mieć dzieci :-D A jak jest u was? Dzieciaczki dostaną paczki?

Tak, ale dopiero za rok :sorry2: Takie mamy jakieś wewnętrzne regulacje, że paczkę robią dla dziecka, które było na świecie już w roku poprzednim :baffled: Tyle, że są to same słodycze więc dzieci tak naprawdę korzystają z paczki jak mają kilka lat :sorry2:
 
reklama
Wczoraj córcia dostała z m pracy paczkę. Mnóstwo słodyczy. Wszystko zapakowane w prawdziwy worek. Jak to dobrze mieć dzieci :-D A jak jest u was? Dzieciaczki dostaną paczki?

U mnie w pracy to dopiero są paczki dla dzieci od 3 roku życia :no::wściekła/y: Organizują tez zabawy taneczne - tzw. choinki dla dzieci.
 
Do góry