reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

zanawiam się nad zakupem spacerówki:tak: zadeklarowała sie babcia że kupi po chionkę:-) chciałabym żeby była lekka i taka sprytna:tak: w razie wakacji żeby można było ją zabrać do samolotu czy na szybkie zakupy w markecie:tak: a na dłuższe spacery oczywiście nasz Mutsy mam taki typ niedroga i ladne kolory takie wiosenne ORYGINALNY WÓZEK CHICCO -CT 05- od SS NJTANIEJ (283330488) - Aukcje internetowe Allegro jest wąski jak mutsy ale to ma byc space4rówka na wiosne i lato:tak:

podoba też mi sie ten ale jest jakis niski Natalka ma głowe w budce CHICCO CT 04 + BARIERKA -WYPRZEDAŻ- EKROPKA-COM (282939024) - Aukcje internetowe Allegro nie nadaje się dla wyskokich dzieci:no:
dziewczyny może ma cie jakieś typy na spacerówki:confused:
 
reklama
roksi fajne wózeczki, szczególnie ten pierwszy ma superkolorek. Ten drugi to już taka trochę ciężka spacerówka, bo waży chyba ponad 9kg.
Ogólnie powiem ci tak...jeśli zależy ci na fachowej i dobrej opinii uderz do dziewczyny o nicku BUBA2006 - superporady daje wózkowe na wątku https://www.babyboom.pl/forum/tu-za...czy-ktos-posiada-jakies-opinie-pomozcie-6265/

nie sugeruj się tytułem wątku, bo ona odpowie ci na każde pytanie dotyczące praktycznie każdego innego wózka :tak:

Dziewczyna testuje te wózki, więc ma bardzo szczegółowe informacje o nich i powie ci całą prawdę - wszystkie plusiki i minusiki.

Z tego co pamiętam ona średnio wypowiadała się o marce Chicco, bo to firma która robi wszystko - ciuszki, foteliki, wózki, zabawki...i przez to nie jest za dobra skoro robi wszystko a nie jedną rzecz, w której się wyspecjalizuje.
Ale jeśli to ma być wózek doraźny to pewnie nie ma co się tym przejmować.
Radzę jednak jeszcze jej podpytać.

Ja dzięki jej opiniom zdecydowałam się na Casualplaya, a jeśli chodzi o spacerówkę-parasolkę to postawię chyba na Jane Energy :tak:
 
Agutku, powiedz a dlaczego dwa wózki, casualplay nie wystarczy, a swoją drogą to on nieźle kosztuje:szok:, mnie chyba nie stac na niego:no:


Bo nie ma to jak wozek na pompowanych kołach :tak:
A na szybkie wypady do sklepu czy na wakacje to jednak jest to za duzy i za ciężki wozek i wtedy przydaje się coś w stylu spacerówki- parasolki. Ponadto na wiosnę córka pewnie już na bank będzie u babci w czasie gdy my będziemy w pracy i ta parasolka będzie tam na codzień. Nie uśmiecha mi sie każdego dnia wozić wózek w tę i z powrotem :tak: A w domu też coś muszę mieć ;-)
A w tej chwili na parasolkę moim zdaniem jest jednak za zimno..one są jednak z cienkich materiałów, słabo osłonięte, więc wstrzymuję się z kupnem do wiosny.
 
Kiedyś pytałam, ale spytam jeszcze raz. Czy wasze dzieciaczki jedzą spokojnie w krzesełku do karmienia? czy to był udany zakup? Ja się cały czas zastanawiam nad kupnem. I sama już nie wiem. Córcia nie należy do tych co spokojnie posiedzą przy jedzeniu.
 
Kiedyś pytałam, ale spytam jeszcze raz. Czy wasze dzieciaczki jedzą spokojnie w krzesełku do karmienia? czy to był udany zakup? Ja się cały czas zastanawiam nad kupnem. I sama już nie wiem. Córcia nie należy do tych co spokojnie posiedzą przy jedzeniu.

Moja grzecznie siedzi i je ale do momentu aż się naje. Wtedy marszczy oczy i odpycha łapką łyżeczkę. Jak jej coś nie smakuje albo nie chce jeszcze jeść to też szaleje. Ale jak faktycznie jest głodna to siedzi grzecznie i je :tak:
 
Kiedyś pytałam, ale spytam jeszcze raz. Czy wasze dzieciaczki jedzą spokojnie w krzesełku do karmienia? czy to był udany zakup? Ja się cały czas zastanawiam nad kupnem. I sama już nie wiem. Córcia nie należy do tych co spokojnie posiedzą przy jedzeniu.
moja córcia lubi bardzo krzesełko:tak: grzecznie siedzi jak je i lubi się w nim bawić:tak:
 
reklama
Kiedyś pytałam, ale spytam jeszcze raz. Czy wasze dzieciaczki jedzą spokojnie w krzesełku do karmienia? czy to był udany zakup? Ja się cały czas zastanawiam nad kupnem. I sama już nie wiem. Córcia nie należy do tych co spokojnie posiedzą przy jedzeniu.
My nie mamy krzesełka do karmienia, ale synek na ogól przy jedzeniu nie siedzi grzecznie :no:. Zwykle sie rozgląda i wychyla na wszystkie strony :-).

Zbieracie naklejki z Carrefoura, żeby wymienić je na pieski?
My nie. Rzadko bywamy w Carrefourze. Ostatnio byliśmy, bo mąż dostał bony do Carrefoura, ale oddaliśmy swoje pieski ludziom, którzy stali za nami do kasy :-).
 
Do góry