reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

reklama
Babcia kupiła dzisiaj młodej kapcie w rozmiarze 18. Oczywiście za wielkie są :-D
A my kupiliśmy dziś prezent na gwiazdkę :tak: Taki:

280161126

K6670_d_2.jpg
 
agutek fajny prezencik, oby sie Toli spodobał
blueberry Wika moja tez dostała hustawkę od chrzestnego i bujała sie 2 dni a teraz jak chce ja pobujac to jest ryk. Oby Karolkowi sie bardziej podobało.

a my kupilismy piramidke i sorter klocków z fishera i oczywiscie juz dałam córce te gwiazdkowe prezenty i pod choinke znów nic nie mam. Ale trudno dziadki dadzą na gwiazdke swoje prezenty. :)
 
fajne pchacze i NAtalki i Toli

polecam Wam pantofelki z Befado, ok 26 zł, znad zdrowej stopy, wyprofilowane i bardzo ładne:-)
 
reklama
A ja polecam szczeniaczka uczniaczka FP. Na początku Szymek się go bał a teraz jak naciska i piesek coś mówi, gra lub śpiewa to śmieje się w głos:-D Fajnie to wygląda. Ale nie jest jeszcze nim tak całkiem zainteresowany. Próbuje pokazywać nosek u pieska tak żeby grał ale jak mu dwa razy nie wyjdzie to porzuca pieska :-) ależ niecierpliwe to moje dziecko
 
Do góry