reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Tylko ja moge mieć takie szczęście. Kolejna popsuta zabawka. Dziś brat przywiózł zabawkę dla córci na święta. chciałam ja wcześniej obejrzeć i co? Nie działa. DJ dżdżownica - 120zł. zaraz mnie szlag trafi. Myślałam, że poprostu zwrócimy ja do sklepu, nie mówiąc że jest popsuta, i kupimy drugą. Dzwonię do carrefoura, a oni mi mówią, że nie zwróca kasy. A jeśli jest popsuta to... /taka sama gadka jak ostatnio - zwrócą kasę, albo wymienia na nową, co w realu oznacza że wezmą do reklamacji/ Jak mam teraz powiedziec mezowi, że ma znów jechać z zabawką do sklepu. No i córa na święta zostanie bez zabawek. Na następne swięta żadnych grających zabawek.
 
reklama
To co znalazłam na stronie Carrefoura :szok:

Reklamacje możemy przyjąć z tytułu gwarancji lub z tytułu niezgodności towaru z umową.
  • Gwarancja – jest dokumentem, dzięki któremu za wady nie powstałe z winy użytkownika odpowiada gwarant (producent, importer). W gwarancji zawarte są też obowiązki sprzedającego, kupującego oraz tryb i czas rozpatrywania reklamacji.
  • Niezgodność towaru z umową – jest obowiązkiem, jaki został nałożony przez ustawodawcę na sprzedawcę i warunkuje odpowiedzialność za wady wynikłe w trakcie użytkowania
Ważne informacje dotyczące reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową:
  • Mamy 14 dni na ustosunkowanie do reklamacji – nie oznacza to jej rozpatrzenia w tym terminie
 
ewo sprzedawca/producent w ciągu 14 dni musi przekazać ci informację czy reklamację uznano czy też nie. Jeśli tego nie zrobi w tym terminie to uznaje się, że reklamacja została uznana. Pilnuj tego.
 
Kiedyś pytałam, ale spytam jeszcze raz. Czy wasze dzieciaczki jedzą spokojnie w krzesełku do karmienia? czy to był udany zakup? Ja się cały czas zastanawiam nad kupnem. I sama już nie wiem. Córcia nie należy do tych co spokojnie posiedzą przy jedzeniu.


Nasza bardzo lubi siedzieć, zawsze po posiłku z godzinne bawi się w nim. Bardzo lubi wyrzucać zabawki z niego:-D
 
Ja akurat pracowałam w zakładzie razem z moim M, tam zawsze była kasa na święta (kiedyś bony, ale ze względu na opodatkowanie, teraz jest bez różnicy i wszyscy woleli pieniądze)
Z tego co wiem to jest różnica - od bonów nie płaci się ZUSu.

Wczoraj córcia dostała z m pracy paczkę. Mnóstwo słodyczy. Wszystko zapakowane w prawdziwy worek. Jak to dobrze mieć dzieci :-D A jak jest u was? Dzieciaczki dostaną paczki?
U nas nie ma paczek, są bony.
 
:-D :-D poprawił mi się humor. Córcia całą noc płakała, więc nie spałyśmy obie. Jestem teraz nieprzytomna, ale szczęśliwa. O 1ej w nocy zrobiłam tą cholerną zabawkę, a m już ją spakował, żeby rano zawieźć do sklepu.
 

Załączniki

  • r.jpg
    r.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 11
  • r4.jpg
    r4.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 10
reklama
Do góry