reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

kasiadz ja chciałam też coś w naszym tesco kupić, ale już bardzo przebrane rozmiary :/

dziewczyny w jakich rozmiarach macie kombinezoniki? bo ja jednak chyba kupię... mam taki powiedzmy 'śpiworek' (kaptur i rękawy a na nóżki jak te śpiworki do spania) ciepły zimowy, ale jest duży, bo z dziecka urodzonego w październiku, i stwierdziłam że kupię, bo trochę zimy jeszcze będzie, a nie mam zamiaru kisić dziecka w domu, tylko w miarę możliwości chodzić na spacery, no i nie wiem czy kupić 62 czy 68 :/


Ja mam dwa na 56 jeden f&F drugi h&m, ten drugi w porwnaniu do pierwszego jest wielki ;-) lalka 55cm wchodzi w nie na luzie i ma zapas ;-)
Większego niż 62 nie kupuj bo dziecka w nim nie znajdziesz później ;-)
 
reklama
Świetne są nosidła tzw ergonomiczne, są polecane przez kluby kangura i wszystkich chustonoszących rodziców. Bardzo ważne jest to że dziecko znajduje się w nich w pozycji fizjologicznej żabki - czyli tak jak w chuście. Jest to bardzo dobre dla stawów i kręgosłupa. Niestety kosztują 2 x drożej od chusty, ale przy zakładaniu też oszczędność czasu i nerwów, poza tym mój mąż jakoś do chusty nie jest przekonany (ja zamawiam takie nosidło jako prezent na "pępkowe", więc nie stracę)
Tu masz link do czegoś takiego:
Nosidła ergonomiczne | Nosidła Bondolino | Zielona Mama - zachustowani.pl Wrocław

NOSIDŁA ERGONOMICZNE - Przywiązanie

Osobiście mierzyliśmy te właśnie nosidła bondolino i mogę powiedzieć że są super jakości.

A tu o tym na co zwrócić uwagę i jak nie nosić:
http://www.nosmydzieci.org.pl/images/ulotki/ulotka-ND-noszenie.pdf
 
kasiadz ja chciałam też coś w naszym tesco kupić, ale już bardzo przebrane rozmiary :/

dziewczyny w jakich rozmiarach macie kombinezoniki? bo ja jednak chyba kupię... mam taki powiedzmy 'śpiworek' (kaptur i rękawy a na nóżki jak te śpiworki do spania) ciepły zimowy, ale jest duży, bo z dziecka urodzonego w październiku, i stwierdziłam że kupię, bo trochę zimy jeszcze będzie, a nie mam zamiaru kisić dziecka w domu, tylko w miarę możliwości chodzić na spacery, no i nie wiem czy kupić 62 czy 68 :/
ja miałam kupiony na 62 i tym razem też 62. Ty spodziewasz się chłopca czy dziewczynki? jeśli dziewczynki to mogę polecić śpiworek który chcę sprzedać ;) https://www.babyboom.pl/forum/sprze...szka-atrakcyjne-ceny-i-gratisy-polecam-62519/

Też kupiłam 62 kombinezon i jest przeeeeolbrzymiiii:szok:
A polecacie jakieś nosidełka ( nie chusty)??
ja mam nosidełko ergonomiczne Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko eco design i jestem zadowolona;-) świetnie się sprawdza jak trzeba na chwilę do sklepu wyskoczyć albo na piesze wędrówki po górach:-D


byłam w tesco i ciuszki dziecięce jeszcze nie są poprzeceniana a bynajmniej nie bodziaki pakowane po kilka sztuk a na nich najbardziej mi zależało, jak któraś zobaczy przecenę tych bodziaków to piszcie :)
 
ta chusta co ja posiadam to jest a'la nosidełko jej nie trzeba wiązać od podstaw a wkładanie do niej maluszka to nawet 20 sekund nie zajmuje... :) ona jest kołowa i w sumie to reguluje się tylko jej długość żadnej innej filozofii :):)
 
Jak dla mnie to ja moge isc do szpitala chodzby jutro :D Dla SIEBIE mam juz wszytko kupione tylko bratowa ma mi pod koniec lutego koszule do karmienia dac :)
 
reklama
ja mam chuste nati i nosidło bondolino nosiłam Julę od 4 miesiąca a niedawno byłam na kursie jak nosić maluszka po urodzeniu i dziewczyny polecały tylko nosidło bondolino od urodzenia reszta 6 miesiac szczególnie mei tai
jeśli chodzi O WOMARA chusty i nosidła nie są w środowisku chustowym polecane
polecam kluby kangura i forum chusty info nauczą nosić mozna odkupić używane
 
Ostatnia edycja:
Do góry