reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

my też wracając z badań w szpitalu whurtowni odebraliśmy brakujace rzeczy i w aptece tez wiec mogę sie pakować do szpitala jutro kolezanka odda moje koszule do karmienia gorzej że ciuszki nie wyprasowane przy Julce nie dałam rady wieczorami padałam a teraz nie dam rady na pewno
 
reklama
Tak mnie 2013.1.1 w kalendarzu "pobudził" ze zrobiłam zakupy aptekowe dla siebie:eek: bo kurcze po styczniu będzie luty:baffled:
 
Cortina. Ano ano - nie chce być inaczej ;)) Ja dzisiaj do torby szpitalnej wrzuciłam szklankę i sztućce, hahaha. To się nazywa zapobiegliwość paranoiczna! ;)))
 
Za 2 tyg i 6 dni bede cala sfisiowana bo Maja sie urodzila 36w6d :rofl2::laugh2::eek::-D
wiec pora sie chyba ogarnac z ta cala torba i ostatnimi zakupami :-p:sorry::eek: :confused:
 
byłam w tesco i ciuszki dziecięce jeszcze nie są poprzeceniana a bynajmniej nie bodziaki pakowane po kilka sztuk a na nich najbardziej mi zależało, jak któraś zobaczy przecenę tych bodziaków to piszcie :)

U mnie w tesco przeceny były przed świętami. 30-50% taniej, i właśnie bodziaki pakowane po 5 i po 3 też były przecenione.
 
Lutóweczki cały czas Was podczytuje ale czasu na pisanie brakuje...mam pytanko czy gdzies na tym watku jest lista rzeczy "potrzebnych"...
Niby mamuska po raz drugi...ale jestem daleko w lesie z przygotowaniami a ten styczen jakos mnie zestresowal.....
pomożecie???
 
reklama
madzienka ja mam taka liste :-)

WYPRAWKA

- wózek
- fotelik
- łóżeczko
- materac
- pościel x2
- prześcieradło x2
- klin
- przewijak
- pokrowiec na przewijak
- ręcznik x2
- wanienka ze stelażem
- ciuszki
- kocyk
- butelka
- smoczek
- kosmetyki
- proszek
- pampersy
- rożek x2
- pieluchy tetrowe
- cążki do paznokci
 
Do góry