reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

ja dzisiaj zaszalałam w ikei i w rossmanie i jestem spokojniejsza, bo z mojej listy jeszcze tylko paru rzeczy brakuje, po świętach spakuje się do szpitala i będę mogła spokojnie czekać :-)
 
reklama
zauważyłam, że o wiele bardziej ciągnie mnie do niebieskiego niż różowego, więc Julka ma bardzo mało różowych ubranek, prześcieradła też wczoraj kupiłam niebieskie(były jeszcze różowe i żółte), ojej, widzę dziewczyny, że trochę w tyle jestem za Wami, jeśli chodzi o torbę :-)
 
kupiłam emolium, tak jak i dla tośki :)

a jak ktoś ma kartę do rossmana to do końca roku jest na nią rabat 20% na wszystkie produkty:-)

ja jutro do lekarza jadę i przy okazji mam zamiar zahaczyć o wyprzedaż w tesco z nadzieją kupna ciuszków :)
 
Ostatnia edycja:
kasiadz ja chciałam też coś w naszym tesco kupić, ale już bardzo przebrane rozmiary :/

dziewczyny w jakich rozmiarach macie kombinezoniki? bo ja jednak chyba kupię... mam taki powiedzmy 'śpiworek' (kaptur i rękawy a na nóżki jak te śpiworki do spania) ciepły zimowy, ale jest duży, bo z dziecka urodzonego w październiku, i stwierdziłam że kupię, bo trochę zimy jeszcze będzie, a nie mam zamiaru kisić dziecka w domu, tylko w miarę możliwości chodzić na spacery, no i nie wiem czy kupić 62 czy 68 :/
 
reklama
a ja dostałam od siostry chustę close baby carrier, siostra jej używała i była wręcz zachwycona :) my też będziemy testować i ciekawe czy Robertowi przypasuje :) a wygląda o tak:

AAAAC9wgCucAAAAAAHo2TQ.jpg
4477-7.jpg


ja mam taki kolor jak na pierwszym zdjęciu :) taka szaro granatowa...
 
Do góry