reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
Wiem że lepiej nie kupywać materaca z samej pianki przez roztocza, tak mi kiedyś powiedziała kobitka ze szkoły rodzenia która akurat była w ikei. Ja kupie pianka-gryka albo pianka-kokos. Ogólnie to się nie znam na materacach więc też poproszę o rady
 
Ja nie chcę kupować z samej pianki bo mi się to jakoś mało wygodne wydaje, pianka to się chyba uleży szybko. Też zastanawiam się nad pianka-gryka chociaż dzisiaj na allegro widziałam gdzieś gryka-pianka-kokos. Jakby któraś z doświadczonych mam mogła się wypowiedzieć ??:)
 
Ja przy pierwszym mialam materac pianka kokos i teraz kupie taki sam :)
te z gryka dla mnie srednio fajne, ja bym na takim spac nie chciala ;)
jak dziecko przesika pianka-kokos to wyschnie raz dwa nie wiem jak po zmoczeniu gryka sie zachowuje ;)
 
Kupiłam sobie spodnie ciążowe na allegro, ale niestety nie trafiłam z rozmiarem. Na teraz są dobre, ale jak przytyję w tyłku to sobie ich nie ponoszę ech:wściekła/y: A niby jak się zmierzyłam to miałam jeszcze zapas, mogłam wziąć większe. Człowiek się uczy na błędach.

Marta moja znajoma całą ciąże czytała maluszkowi w brzuszku:-)


To ja kupiłam odwrotnie :)
Chciałam takie na teraz żeby nie męczyć brzucha a tu z rozmiarem przesadziłam i są dużo za duże... Musiałabym mocno w udach i tyłku przytyć żeby pasowały :)
 
Ja przy pierwszym mialam materac pianka kokos i teraz kupie taki sam :)
te z gryka dla mnie srednio fajne, ja bym na takim spac nie chciala ;)
jak dziecko przesika pianka-kokos to wyschnie raz dwa nie wiem jak po zmoczeniu gryka sie zachowuje ;)

Podobno te z gryką pleśnieją. Ja i tak będę miała jakiś podkład pod prześcieradłem, w sumie to nigdy nie wiadomo na jaki materiał się trafi i co się z nim zrobi po przemoczeniu.
 
a te portki sklad maja ok ? nie rozciagaja sie nie kulkuja ???
dajcie linka tez musze kupic cos na tylek po domu :)
 
Deizzi bo te rozmiarówki ciążowe jakieś pokopane są. Ja zawsze kupowałam 42 a dżinsy ciążowe mam M co odpowiada 38/40, takie cienkie jasne które ostatnio kupiłam mam 38. Bądź tu człowieku mądry i kupuj na allegro :eek:
 
reklama
Do góry