reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

swietne sa te bidony, u mnie tez sa na topie, osobiscie kupilam inny i zaluje a Nelka oczywiscie zabiera zawsze kol wlasnie ten co ty masz bo sie latwiej go trzyma i ma bardzo solidne zamkniecie i nie przecieka tak jak moj :wściekła/y:

no , juz zamowilam aby mi taki sam zakupila i z tego co wiem cena bardzo dobra, przynajmniej u mnie :tak:

co to ja nakupilam?
- kredki swiecowki
- literki magnesy na lodowke (Nellie juz pamieta literke A :-p)
- bajeczki
- pieska na baterie, co chodzi i szczeka - to jest nowy przyjaciel Neliie :tak: bardzo sie polubili
- zabawkowy tel komorkowy co gada po koreansku :-D
- przyssawki antyposlizgowe na wanne a mam to na lustrze i mala se odrywa dla zabicia czasu :sorry2:
- w prezencie- taki bembenek z przyciskami o roznych dzwiekach, cholernych dzwiekach :dry:

no i mega sie ciesze bo m przywiozl (ciekawe jak by to zdanie skomentowal pan Miodek :-D)
- witamine D3 !!! na opakowaniu pisza zeby dawac 5 kropelek, ja daje 3 na poczatek, potem sie poradze lekarzy na miejscu czy cos zmianiac, oni tam w szwedowie maja mega ciemno to moze i daja tego wiecej...
- dwie paki kaszki do mleka- bo juz mala byla na glodzie a tu wybawienie :-)
 
reklama
ktosiu u nas cos kolo 20 zl kosztuje bidonik wiec ok :) a co do D3 jak masz mozliwosc zrob jej badanie krwi jaki ma poziom bo moze wcale nie trzeba?? a nadmiar nie jest dobry!!

my tez mamy bebenek ale nie irytuje nas jeszcze :-) jak cos to chowam :-))

a jak Nellie madra juz literki umie :-)
 
:-D Ja tez kupilam bidon......tylko z Canpola chyba, ale wyglada bardzo podobnie......
Tak mi sie spodobalo jak Basia KASI pila w kinie......
Kuba jak mial jakies 5-6 m-cy to umial pic ze slomki...ale odkad ma zabki to nie pije tylko gryzie.......no i co......te rurke z bidona tez gryzie i nie chce ciagnac :angry::no:
Bede mu codziennie dawac, moze sie nauczy :sorry2: Musze tylko trafic na moment kiedy bedzie chcial pic....problem w tym ze on zazwyczaj nigdy nie chce :dry:
 
co to ja nakupilam?
- kredki swiecowki
- literki magnesy na lodowke (Nellie juz pamieta literke A :-p)
- bajeczki
- pieska na baterie, co chodzi i szczeka - to jest nowy przyjaciel Neliie :tak: bardzo sie polubili
- zabawkowy tel komorkowy co gada po koreansku :-D
- przyssawki antyposlizgowe na wanne a mam to na lustrze i mala se odrywa dla zabicia czasu :sorry2:
- w prezencie- taki bembenek z przyciskami o roznych dzwiekach, cholernych dzwiekach :dry:

i jak Nelina bawi sie kredkami? bo moj to pewnie by od razu zjadl albo mi sie zdaje
ooo piesek na baterie hmmm fajnba sprawa ale nie wiem co by moje ps zrobily
tel komorkowy mamy srednio zaintersowany maly nic jest
przyssawki i benbenek dobry pomysl
 
Niczko zeby nie bylo sprzatania ani bolu brzuszka daje Nelce kredki w zamknietym pudelku :-D, jest przezroczyste wiec ona i tak ma radoche, kombinuje z otwieraniem ale to dla niej za skomplikowane
!!!!!:szok: wlasnie otworzyla :baffled:
jak sie z nia bawie to daje jej tylko dwie kredki aby miala wybor i sie skupiamy na rysowaniu, wyciagam konsekwentnie z buzki, w koncu sie nauczy :dry:
 
a to nasz nowy nabytek-autko z klocuszkami:tak:od 1,5 latka bo to do ciagniecia ale klocuszki sie podobaja juz teraz:-Dw promocji bylo wiec kupilismy:-p:-)
 
Szminka bajera to autko!
M_ktosiu zakupilam kredki swiecowe, zainteresowanie -1

dziewczyny czy ktoras z was ma takie cudo:
312224189


i jak sie sprawdza?
bo sie zastanawiam czy kupic cos takiego czy szlafroczek.
 
reklama
niczka jezeli dobrze widze to to jest reczniczek z kiapturkiem tak:baffled::tak:my mamy od malego i tylko zaraz po kapieli uzywam i jest ok ale tak samo mozna glowke w duzy recznik schowac:tak:mamy szlafroczek bo Emilka po kapieli nie idzie od razu do lozia tylko jeszcze troszke spaceruje wiec szlafroczek ubrany na pizamke sprawdza sie super:tak::-Dpolecam szlafrok ale zalezy jak go bedziecie uzywac...

a my dzisiaj druguie takie same autko z klockami zakupilismy bo niedlugo na roczek mykamy no i za taka kaske ciezko cos kupic:tak:10 yro kosztowal po przecenie w realu a w zabawkowym z dodatkowa paczka klockow 29,99:szok::szok::szok:
 
Do góry