reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

Szminka ja chce zamiast recznika. Bo w recznik go ciezko calego schowac a my nie ubieramy malego w lazience. Musimy go "opatulac" 2 recznikami a to malo wygodne jest.
 
reklama
NICZKO - ja niestety nie wiem jak sie to sprawdzi......ja mam reczniki z kapturkiem i spokojnie malego w nie zawijam calego :sorry2:
 
znalazlam nawet recznik z kapturkiem o wymiarach 100x100 ale i tak pewnie bede musiala pozniej kupic jakis szlafroczek. hmmm no sama nie wiem co wybrac
 
Szminka super to autko w poniedzialek nakusze M zebysmy pojechali do reala kupic ale ciekawe czy jeszcze beda ;-)
Niczka my mamy szlafroczek i recznik z kapturkiem i powiem ci ze my tez zawsze po kapieli w lazience opatulamy w ten reczniczek z kapturkiem a szlafrok jest rzadko uzywany. moze jak bedzie lato i Nikus bedzie szalal w baseniku to szlafroczek potem sie przyda ;-)

A my kupilsmy dzisiaj wkoncu lampe do Nikodema pokoiku z promocji z 39 euro byla przeceniona na 29 i jesczze minus 20% bo wszystkie lampy w tym sklepie sa 20% taniej, to przy okazki tez kupilismy do duzego pokoju tez lampy :-)
 
sami mam nadzieje ze jeszcze beda te autka bo wszystko co w promocji to szybko schodzi:wściekła/y::no::tak:a one w tamtym tygodniu byly:tak:

a ja odkupiloam od znajomej za 4 yro:szok:taka zabawke,jest super:tak:Emilka jeszt zachwycona:-D:-)acha my mamy troche starsza wersje i nie mamy glowy zyrafy ale tak to identyczna!!!Emilcia wklada tam oprocz pileczek klocki ktore niestety nie chca spadac bo tej rynience:-:)-(
 
Szminko fajna zabawka.
ja mam kryzys zabawkowy. Kombinuje co zakupic gdyz zabawki ktore mamy nie interesuja mlodego:baffled:
Klocki intersuja go tylko wtedy jak ja cos zbuduje- oczywiste
autka jak puszcze i jada ale tak to nie
misiaki pluszaki tez nie
pchacz - :tak:moze byc no ale tez nie caly czas
grzechotki- juz :no:
cudenka fisher price'a :no:, zabawa trwa 10 sekund :dry:
kredki- chyba jeszcze nie, alre probujemy codziennie
wszelki inne rzeczy ktore mu daje miski, blachy do pieczenia, lyzeczki itd ciesza sie chwilowym zainteresowaniem

dziewczyny moze pomozcie cos wymyslec.
Myslalam o pianinku bo takie co mial to juz przestalo grac gdyz za wiele razy mialo bliski kontakt z podloga
no wlasciwie to nie mam pomyslu :sorry2:
 
SZMINKA - fajna ta zyrafa :tak:
NICZKO - no niestety to chyba tak jest ze wszystkie zabawki sa na 5 minut......wiec ja podsuwam malemu co chwila co innego i mobilizuje go do zabawy...
U nas fajne sie sprawdzaja samochodziki - takie miekkie mamy PLAYSKOOL jak z filmu Auta.....Kuba albo sam je popycha i za nimi gania.....albo fajnie sie z nami bawi....on popycha do nas a my do niego :tak:
Ale i tak najfajniej jest wejsc gdzie nie wolno, wlozyc rece gdzie nie wolno itd :-D

Ja to chyba powinnam hustawke zakupic....malemu tak strasznie sie podobalo wczoraj...tylko tutaj nie da rady zamontowac takiej zawieszanej :-(
 
reklama
my hustawke w suficie sobie zamontowalismy... Mili ja uwielbia... tez zakupilam zjezdzalnie pileczkowa ale taka:

315501831


uzywana za ok 60 zl na allegro


zastanawiamy sie juz nad roczkowymi prezentami... to nasze dziecko ma za duzo zabawek i bedzie problem...

a co do zabawy roznymi zabawkami... mam ten komfort ze Mila raczej sama sie bawi i nie robi problemow z marudzeniem
 
Do góry