reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

a ja kupilma w deichmannie - bo chodzilo o prostowanie stopki a nie jakies tam chodzenie i wzielam te buty do ortopedy zeby sie wypowiedzial czy o takie chodzi i powiedzial ze te sa bardzo dobre - wstyd sie przyznac - kosztowaly niecale 20pln -byly w przecenie. No ale teraz mamy kupic ortopedyczne firmy Postep, pytalam sie o Bartka i powiedzial ze tez moga byc.
 
reklama
niczka czemu wstyd:baffled:mialas farta:tak:kupic dobre buciki i tanie to nie lada wyczyn...wazne ze sa odpowiednie na nozki waszego smyka:tak:

a ja troche odejde od tematu bucikowego:zakupilam sliczny czapeczko-kapelusik w hm.odkupilam kurtale Esprita na wiosne i slodki stroj kapielowy:tak:a w sob mam spotkanko z kolejna kobitka co ma markowe bucik do odsprzedania i inne szmatki...ciesze sie bo juz od niej kupowalam i ma super rzeczy:tak::tak::tak:
 
ale wy sporo kupujecie laski, ja nie kupilam ani dziecku ani sobie nic od polowy grudnia zeszlego roku :dry: mloda jeszcze ma w czym chodzic ale ja :no: potrzebuje na juz spodniii, tylk gdzie ja dostane moj rozmiar.... kumpela ma mnie poprowadzic w jakies miejsce... boszzz jeszcze dwa miechy i wbijam sie w szwedzki babyboom i h&m i wszystko co sie napatoczy po drodze :sorry2:
 
ja bym kupila szmina, mi mama juz miesiac temu powiedziala zeby se taka smycz poszukala bo widziala u kolezanki :sorry: ile to kosztuje? u mnie tego oczywiscie nie ma.... wiec w sumie... zanim zajade do szwe to mala juz bedzie sama smigac, chociaz... zawsze to mozna gdzies na ulicy w razie czego jak dziecko w strone drogi....
 
mktosia z 20 yrkow w zaleznosci oczywiscie od firmy:tak::tak::tak:
a my buciki roobeza zakupilysmy 35 euro za kawalek skorki:szok:ale dla malusich noze Emilci warto!!!kolezanko wczoraj galy zrobila i pyta nie szkoda ci bylo kasy???no cos takiego:no:w zyciu ja mojej malej wszystko:tak::tak::tak:acha buciki brazowo bezowe bo dziewczynkowe kolorki wykupili no ale na lato kupie juz slodziutkie rozowiutkie
 
SZMINKA - no butki cool :tak: Oby juz Emilci z nozek nie spadaly....
A ja wczoraj oczywiscie weszlam do Bartka.....tak poogladac...i takie rozne cudne dla dziewczynek wlasnie byly...piekne rozowiotkie :-p

Pomoc dla zbolalych kregoslupow sobie daruje ;-)
 
anetka wlasnie o najwazniejszym zapomnialam napisac-nie spadaja!!!4 godz zabawy ,butki ubrane na cieniutka skarpetke i sie nie ssunely sukces!!!:tak::-D
 
szminka ja tez slyszalam ze w mothercare sa takie butki w dobrej cenie,
te wasze w pieskiem czaderskie :tak:
ja mam cale rozowe bez zadnych nadrukow, byl to prezent wiec nie narzekam, ale chcialabym cos w stylu tych twoich, jakies takie rokendrolowe bardziej :-p

anetka to ty teraz zacznij chodzic na treningi sprinterskie bo niedlugo bedziesz musiala wlaczac z nienacka na 3-4 bieg jak Kuba w strone niebezpieczenstwa bedzie biegl :sorry: ja to marze aby wymyslili takie obroze elektryczne co jak sie wlaczy czarodziejski przycisk to dziecko sie zatrzymuje nagle:sorry:
 
reklama
a nasz dzisiejszy zakup to bidon :) Mili pije z niego od pierwszego pociagniecia :) super bo butelke umiala trzymac ale nie kumala jak ja podniesc do gory... a teraz nie ma problemu ciagnie ze slomki i jest niekapek...

mamy taki:

653.jpg


ostatni na zdjeciu :-D
 
Do góry