reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

agulqa_b ja tam jestem coraz bardziej przekonana do carera :) moja kol z poznania ma taki dlacswojej niuni tylko inny kolor i mówi że boski gondola bardzo duża (Marysia miała 60cm i niecałe 5kg wiec niemalże jak Ola jak miała 3 miesiące) i młoda się tam ładnie mieści nadal ma 7 miesięcy wiec super, poza tym podobno bardzo lekki z pierwszego piętra znosi wózek sama i mówi że mię ma z tym kłopotu :) i faktycznie łatwy do czyszczenia i nie plami się :) i przede wszystkim bardzo łatwo się nim jeździ i nawet pod stroma górkę nie ma kłopotu z podjazdem bo leciutko :) Lubie to, to mój wózek coraz bardziej pewna jestem :)
 
reklama
Witam grudniówki  jestem sierpniówką. Jeśli ktoraś zainteresowana mam do odsprzedania spodnie ciążowe r. 38. Dwie pary dzinsy rurki i jedne h&m czarne.tez zwezane. Piszcie na priv 
 
Doggi, a grasz? ;-) Ja kiedyś biadoliłam, że nic nie wygrywam, a mamy super znajomych, do których często jeździmy, i ten kumpel wygrał samochód! W mega durnym konkursie ;-) I to on mi powiedział, że żeby wygrywać to trzeba grać, no i gram ;-) Ostatnio w dwóch konkursach tu na BB wygrałam, komplet suplementów dla dzieci i zestaw DOVE na Dzień Ojca ;-) Generalnie często wygrywam, chociaż ostatnio nie mam weny na rozpisywanie się...

AZA, ja też lubiłam szukać wózków, dlatego teraz nawet nie wchodzę na żadne strony, zeby mnie czasem nie pokusiło! :-D
 
Nulini kiedyś bardzo chętnie brałam udział w konkursach ale w końcu się zniechecilam :/ ale mama mojej przyjaciółki wygrała tez samochód a w sumie to jej tata wygrał i podarował mamie :)
 
Doggi, no dla mnie ten samochód kumpla to masakra, konkurs był na naszej klasie, a pytanie brzmiało "czym się zajmuje poczta kwiatowa" :eek: Ale do tej pory nim jeżdżą :-D
Ja nienawidzę konkursów na lajki, bo w nich strasznie oszukują, lajki można normalnie kupować i w takich konkursach jestem bez szans :baffled: Najbardziej lubię fotograficzne i jak trzeba coś napisać.
Najlepsze, co wygrałam, to dwudniowe szkolenie produktowe z nowej Skody Octavii w Opalenicy pod Poznaniem, z noclegiem i wyżywieniem, mega full wypas :-D Żałuję tylko, że bez męża pojechałam, na miejscu się okazało, że żadna laska, która wygrała, nie przyjechała, a wszyscy kolesie byli z żonami/dziewczynami, tylko ja i dwóch typków byliśmy sami :baffled:
 
Nulini ja tam lubię bez męża jeździć ;) bo tak jak mordke ma fajną tak charakter wredny, marudny i mówię na niego gburek i się przyjęło i chłopacy z pracy też mówią "o szefo gburek przyszedł" nawet kupili gburka i postawili na półce na jego cześć ;)
 
reklama
femme taki mi się zrobił a z roku na rok coraz gorzej jął się poznaliśmy zupełnie inny facet acteraz taka pier.doła i zrzęda ze nic tylko bić dziada ;)
 
Do góry