reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
AZA no właśnie ona mówiła ze czy zapłacisz dużo czy mało to jeden pies, ale nie wiem nie próbowałam, miałam ręczny i był super. A moja kol miała jakiś elektryczny to dosłownie kilka ml wyciągał a jakiej dałam mój to wszystko ładnie odciagniete. Ale znam tylko opinie moją, koleżanki i położnej wiec to pewnie mało do wiarygodnej opini ;)
 
Femme a jak długo piersią karmiłaś?

Doggi e takim razie trzeba przemyśleć. Może szkoda kasy. Ty jakiej firmy masz ręczny?
 
Ostatnia edycja:
AZA ja miałam jakiś mega tani bo nie wiedziałam czego chce i stwierdziłam ze wezmę jakiś tani bo jak będę musiała inny kupić nie będzie szkoda siana ;) i to był chyba "baby ono" czy jakoś tak
 
Moja mama pamietam tez miala reczny i dawal rade, ale to chyba nie ma reguly ;-)

Czy ktoras z was wie czy w ciazy mozna uzywac tantum rosa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w życiu nawet nie miałam tego cuda w ręce, nie odciągałąm pokarmu, nawet chyba nie wiedziałabym jak się do tego zabrać:-p
 
reklama
Jezyk ja kupiłam laktator przed porodem tak na wszelki wielki i w sumie gdyby nie zapalenie piersi to też bym go nie użyła bo karmiłam na bieżąco.

Femme dobre i tyle :))) Mi się udało do 3 miesiąca choć chciałam pół roku.

Jejciu jak się nie mogę doczekać wyciągnięcia już łóżeczka, poprania ciuszków i pościeli...
 
Do góry