reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Fajne te butle z tommee tippe - ja kupowałam avent bo dostałam takie w szkole rodzenia, więc miałam mniej do dokupienia a bez sensu było mieć każdy smok i każdą butlę z innej parafii. Za to sztućce, miseczki, niekapki mam z tommee tippe i sobie chwalę. :)

AZA - dla mnie 9,5 za sztukę ubranka to nie jest dużo, zwłaszcza, że są tu aż 2 kurtki i 3 kombinezony. I do tego wiem jaka jakość, bo Antkowi u tego samego sprzedawcy kupowałam zestawy. :) U mnie w lumpku tak jak pisałam - sprane ubrania za 15 - 25 zł za sztukę (pajacyki!)
 
reklama
Ostatnia edycja:
ale szybkie jesteście z tymi zakupami :) ja na razie nie zaczynam, bo chce mieć pewność co do płci, a jeżeli będzie facet, to prawdę mówiąc nic nie potrzebuję (choć i tak pewnie nie odmówię sobie tej przyjemności ;-)).


do porodu tak naprawdę planuję kupić tylko 1 nową butelkę i 1 smoczek w razie potrzeby, bo przy młodym miałam cały zestaw avent i oprócz laktatora i załączonej do niego butelki nic więcej nie użyłam. jeżeli zajdzie taka potrzeba, to chociażby w tesco czynne 24h się kupi na szybko ;-)
 
Sprite ja uwielbiam zakupy więc powoli zaczynam co by na koniec wszystko nie kupować. Prawda jest taka, że możemy urodzić w 7 miesiącu więc wole mieć część ciut wcześniej :)))
 
A u nas córcia nie jest wybredna jeśli chodzi o butle. Do dziś nie mogę jej odzwyczaić i w nocy butla musi być.

U nas najlepiej sprawdziły się Lovi. Można dokupić niekapek, uchwyt. Mamy też Canpol zwykły i ten nowy szeroki. Córce chyba bez różnicy, a mnie zwykły Canpol wkurza, bo otwór mały i ciężko mleko sypać. Za to ta nowa seria Canpol fajna z szerokim otworem bardzo przyjemna.

Jak w szpitalu próbowali dopajać córcia miała odruch wymiotny na smoczki kauczukowe Canpola. Te z silikonu jej odpowiadały.
 
Nieobecna no wlasnie tak mysle ze sie nie odkopuje a maly skolei nie narzuci kolderki na glowe wiec mnie przekonuje ten spiworek :p ciesze sie ze ktos ma bo znajomi niet i nie wiedzialam cxy warto :p super zakup dla dzidzi, mi roz nie przeszkadza pid warunkkem ze nie jest polaczony z falbankami, tiulem i innymi gadzetami :p ladne zakupki. 500zl niby duzo, ale to niecale 10zl za szt w tym wypadku :p na allegro malo unisexow poki co wiec sjw wstrzymuje :-) jak nie masz dobrego w miare taniego lumpka to allegrojest super. Ja wole w realu zobaczyc ale tu 3km od domu mam kiepski a w inie zadnwgo nie znalazlam. Stad moje szalenstwa w kaliszu. Skupilam sie jednak na body i spodentkach bo inne rzeczy to juz albo dziewczece albo chlopiece.

Aza co do poduszku nie mam porownania bo mialam od razu motherhood. Co moge powiedziec, moja mi sie sprawdza bo ja leze do niej tylem to podpiera kregoslup jedmoczesnie mam cos miedzy nogami i pod glowa. Kojec nje jest az taka litera c. Jest prawie prosty, wygiecie ma na glowe i na nogi z czwgo sie ciesze bo podusxka nie odskakuje jak puazcze nogami. Nie wiem czy wiesz co mam na mysli :p
 
Aza ja tez mam poduche motherhooda (moja wprawdzie nie odskakuje, ale stara i wysłużona już jest - wogóle nie pamiętam czy odskakiwała). Ale użytkuję ją tak jak Agulqa czyli bardziej pod kręgosłup (tak mi wygodniej), a kawałek rogala co z między nóg wystaje :-D spokojnie sięga pod brzuch u mnie, więc też jest oparcie dla brzuszka :tak:
Tak ma zdejmowana do prania poszewke, wogóle cała poduche prałam w pralce i nic się nie działo ;-)
 
reklama
Do góry