reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Nieobecna moze moge pr:zyjechac Ci pomoc?;-)

Doggi a ogladalas camarelo carmela? Mam wrazenie ze carera, carmela i sevilla glownie roznia sie kolorami, torba i zabudowa gondoli
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pewnie oglądałam bo mi siecwszystko wbjedyn stylu podobało jeden pamiętam miał tą budę od gondoli zabudowana jak bunkier ;)
 
Doggi a w Zgorzelcu jest jakiś ciekawy sklep "wózkowy"? bo tu u nas to nie bardzo :-( ja oglądałam carmelę właśnie w Lubaniu w hurtowni, wygląda ciekawie, ale powiem Wam dziewczyny, że wybór wózków jest w tej chwili tak ogromny, że ja zgłupiałam :-) codziennie podoba mi się inny. Nie bardzo też wiem, na co zwrócić uwagę kupując wózek na zimę, bo poprzednie dziecię z maja mam.
 
Kasialka dlatego dla mnie wazne jest by gondola byla zabudowana, dluga i szeroka bo jak obaducham malucha to zeby mogl sie ruszyc no i kola namlepidj chyba pompowane na snieg
 
Właśnie o tych dwóch sprawach wspominała moja siostra - duża gondola i pompowane koła - ona rodziła w grudniu. Oni mieli espiro enzo evo i gondola im się super sprawdziła, ze spacerówką był jakiś problem - chyba sposób rozkładania oparcia nie zachwycał, z tego co pamiętam.
 
kasialka co ty w zgc dno totalne, gdzieś widziałam jakiś billboard ze akcesoria dla dzieci ale gdzie to i co to nie spotkałam, sklep stacjonarny m.in w poznaniu wiec tam pojadę kupić (moi rodzice mieszkają pod poznaniem) a tak to raczej przez internet będę kupowała bo taniej i wygodniej i większy wybór jest
 
Z wyborem to fakt, że w necie jednak jest w czym przebierać, a i okazję czasem można jakąś upolować. Chociaż powiem Ci, ze w tej hurtowni, w której byłam też mają ceny niezłe - nie tylko wózki, ale i artykuły dziecięce. A przed zakupem online oprócz poczytania opinii fajnie też byłoby - zwłaszcza wózek - "dotknąć", pojeździć i pobujać :-)
 
reklama
Do góry