reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Ja z kolei nie chce bardzo jasnego boo szybko sie brudzi ;-) seville wezme fioletowa lub czerwona pewnie ;-) no i gondola taka zabudowana bardziej mi pasuje przy maluszku w styczniu ;-)
 
agulqa_b ja stacha będę id dnia urodzenia hartowac jak Ole ;) odnośnie jasności czytałam o tym moim carera ze kobitki zachwalaja ze brud się mie czepia ich (te co mają jasne) i u mnie tylko dno jasne to nawet gąbeczka na szybko przejechać i git ;)
 
Doggi, bardzo fajnie wygląda ten wózek. :) A jak spacerówka? Ma podnóżek? Bo ja przewrażliwiona ;)

Jezyk - w tym najmniejszym foteliku wozisz dziecko jak najdłużej się da (dopóki główka nie wystaje ponad fotelik - nogi mogą wystawać). Ja woziłam tylko do 10 miesiąca, bo jak Młody jechał tyłem to tak się wykręcał by mnie z przodu widzieć, że myślałam, że sobie coś z kręgosłupem zrobi. ;)


Wzięłam się za sprzątanie garderoby - znalazłam jakieś pudło a w nim.. 2 paczki pampersów (rozmiar 1 i 3), kilkanaście ubranek chłopięcych (wszystkie z metkami) i jedna sukienka (z metką). Musiałam to jakoś przegapić jak Antek był malutki. :D
 
Aaaaa, się pochwalę co jeszcze znalazłam przy sprzątaniu! :D
Nowiutkie, pachnące balerinki, takie: Bayla 1072-147 Black-Transparent-Nude - Baleriny - Buty Damskie - Nasze kolekcje
Jeszcze z cenami, naklejkami i rachunkiem z maja 2013 roku :D Chyba musiałam być w jakimś amoku po porodzie, że o nich zapomniałam :D No i będę miała buty na zmianę na wesele :) je je je :D Idę dalej sprzątać - jak tak dobrze mi idzie to może jakieś miliony znajdę :D
 
reklama
Femme jaka? Jeden z tańszych bo te za 900zl trochę mają braków :(

Nieobecna ja raz jak sprzątają znalazłam stary portfel w którym miałam 460zl :D jaką miałam radoche ze zapomniałam o tym sianie :)
 
Do góry