reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Nie ogarniam z nadrabianiem was :-D

Ja pierwszy raz miałam z mężem on swój ze mną ;-) i mieliśmy po 16 lat :ninja2: ale już jak wiedziałam że to miłość poszłam do mamy i poprosiłam o tabletki anty żeby mi załatwiła bo w niedalekiej przyszłości będę chciała przeżyć swój pierwszy raz :-D my z mamą to jak przyjaciółki nie ma tematów tabu :-)

U mnie w liceum to w każdej klasie po kilka ciężarnych no ale Gdańsk i szkoła kosmetyczno/fryzjerska więc same baby właściwie :-D
 
reklama
Mam nadzieję, że moje córki będą grzeczne jak mamusia co najmniej. Mój mąż jest pierwszy i jedyny ;) A i sporo po 18stce mieliśmy :)

Co do uświadamiania, to zaczynamy od najmłodszych lat. Stosownie do wieku oczywiście. Młode wiedzą, że dzieci z brzuszka, a i moje podpaski widziały heh mam nadzieję, ze nie będę sie krępować wyjaśniać ważnych spraw. Choć przyznam, już miewam zwarcia w mózgu jak pyta mnie córa o różne trudne tematy. Na szczęście nie zastanawia się i przyjmuje za oczywiste to co jej tłumaczymy :)
 
Nieobecna podziwiam takich ludzi jak oni. Jakby nie bylo moim zdaniem dopasowanie sie w lozku tez jest baaaaaaaardzo wazne. U mnie by taka opcja nie przeszla ;-)

Nulini osz fuck!;-) ja okres dosyc szybko wiec mozna powiedziec ze chociaz kobietka juz bylam, bo Ty jeszcze dzieckiem ;-) ja bylam dlugodystansowcem, niewielu spoza zwiazkow mialam ;-)

Doggi u mnie w szkole tzw wdż zaczal sie jak ja juz bylam po, a miesiaczkowalam dobrych kilka lat. A mama o seksie ze mna zacaela rozmawiac jak juz chyba z pol roku wspolzylam, i tylko dlatego zdecydowala sie na rozmowe bo mnie moja kochana sis podpieprzyla ;-)

Doggi moj mial 16 i na obozie z jakas starsza laska.... ;-) moze doswiadczeniz od razu chcial zasmakowa , kit go wie ;-) ja o antykoncepcji tez wiedzialam sporo jak na swoj wiek, a ze czasem szalalo sie bez to dziekuje Bogu ze czuwal ;-)

Nulini lol ;-) ja tez mialam kilka takich akcji. Az wspominac sie boje ;-)

U nas w lo jedna laska z klasy na studniowce juz brzuszek dosc pokazny miala;-)

Femme i wlasnie takke relacje chcialabym z moim dzieckiem miec. Zeby przyszlo i nie balo ske pytac a nie informowalo po fakcke. Mi zawsze tego brakowalo
 
agulqa, no właśnie ja też nie wyobrażam sobie czekać do ślubu, bo jednak seks jest dla mnie na tyle ważny, że gdyby się okazało, że mamy różne temperamenty, to bym się chyba pochlastała :-D
 
Agulqa - dla mnie też dopasowanie jest ważne, nie jestem zdania by czekać z tym do ślubu, podobnie jak ze wspólnym mieszkaniem. Pamiętam jak my z Mężem się docieraliśmy, gdy zamieszkaliśmy razem. Gdybyśmy się tak żarli po ślubie + mogły się pojawić jakieś problemy w łóżku (bo w końcu to byłby nasz pierwszy raz) to chyba bym się załamała. Mam znajomych (super para, od 10 lat razem), którzy próbowali, próbowali.. i dopiero po 1,5 roku im się udało poseksić! Gdyby to się działo po ślubie to irytacja i załamanie pewnie byłyby większe.


Ale... zazdroszczę tym, które były tylko dla swojego Męża a Mąż był tylko ich! :) I nieważne, czy przed ślubem czy po, ważne, że to ten jeden jedyny na zawsze. :) Szkoda, że mi i Mężowi tak nie wyszło. ;)
Ja to jeszcze mogłam poczekać.. ale skoro mój Mąż miał być księdzem, to musiał spróbować przed pójściem do seminarium. ;)


Femme - zazdroszczę relacji z mamą! :)


Mnie ostatnio chrześniak zaskoczył (3,5 roku) - przyszedł do mnie i pyta, dlaczego jego siusiak jest czasem taki twardy. Zgłupiałam.

Dziewczyny,możecie wrzucić link do tej poduszki - fasoli, którą macie? Bo przeszukuję forum i nie mogę znaleźć..
p.s. ja nadal śpię na brzuchu :D
 
Ostatnia edycja:
Nooo wlasnie nulini i co rozwod? Ja mialam faceta co przez ponadl pol roku wspolnego mieszkania seks byl dwa razy. To byl glowny powod dla ktorego sie rozstalismy w kazdym razie uwazam ze bylam dzielna ;-)

Nieobecna dokladnie, drugiej osoby tez troche trzeba sie nauczyc

Nieobecna ja mama ta motherhood tzw kojec. Zerknij sobie. Moze nie jszt super tania ale za to rewelacyjna ;-)
 
Nieobecna motherhood poduszka sie nazywa. Piwinno wyskoczyć w wyszukiwarce

Ja pierwszy raz mialam przed 18 wiec w sumie późno, z moja pierwsza prawdziwa miłościa a moj maz to nawet nie wiem kiedy hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry