reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

ja urodzilam mając 22 lata była to nasza wyczekiwana córeczka, bardzo chciana, teraz mam 27 w sumie chciałam mieć już ze 2 lata szybciej dzidzie no ale tak wyszło....Mąż na dwójce chciałby skończyć a ja w sumie jeszcze niewiem może jakieś po 30tce jeszcze ;)
 
reklama
Nie dobijajcie mnie z tymi rozkminkami kto jest stary kto nie:-( każdy rodzi w swoim czasie jednym się udaje szczęśliwie po 30, innym za "młodu", ważne że jest dziecię i płodność, uwierzcie mi ze znam tragedie życiowe kobiet które nie mogą mieć dzieci. ..
 
Hurra! Przyszła właśnie paka z grami i książkami dla Konrada. Dobrze bo pogoda nie pozwala iść na dwór więc będziemy mieć co dzisiaj robić :))))
 
Jak Ty taka maniaczka, to pewnie wszystkie macie :)
Cyprian lubi małpki i taką grę co są literki i trzeba znaleźć przedmiot na tą literkę i dopasować. Ja mu mówię jaka literka, a on szuka. Ale najbardziej to lubi zwykłe planszowe gry, gdzie trzeba liczyć pionkiem pola, a chińczyka to wręcz uwielbia, to nowe wymyślne gry np. kicki ricki to się chowają przy zwykłych starych planszówkach. No i jeszcze Piotruś!!
 
Małpki mam ;) Mój też lubi wszystkie gry co się liczy pola. Piotrusia jeszcze nie próbowałam ;) Teraz z gier o świetnych opiniach w necie kupiłam Dobble i Pędzące żółwie ale jeszcze nie wypróbowałam bo mój się wczoraj zajął wymarzonym torem dla kulek i bawił się nim do wieczora. Jeszcze przed samym spaniem musiał kilka kulek puścić ;)
 
Nasza ulubiona rodzinna gra to UNO SPIN ,grają wszyscy babcie,dziadkowie i kto przyjdzie ten musi grać,a tak poza tym Lego,Lego i jeszcze raz Lego o każdej porze roku
 
reklama
jezyk, my zaś starzy karciarze :-D Męża dopiero wciągam, ale ja z rodzicami mogłabym godzinami łupać :-D Na wczasach nigdy nie mamy TV tylko karciochy wieczorami :-D
 
Do góry