reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

To ja jakoś, tak szybko zaczęłam:eek::eek:
Dziewczyny nie gniewajcie się za to, co napiszę, żebyście nie odebrały źle, ale tak się cieszę, że tu jesteście, bo udowadniacie mi, że nie jestem.. stara. Wydawało mi się, że już się nie nadaję do rodzenia dzieci (będę miała 33 jak będę rodzić) ale dzięki Wam wiem, że wcale tak nie jest, że wszystkie jesteśmy w pełni sił. Może to dlatego, że wszędzie widzę, młode dziewczyny z brzuchem.
 
reklama
jezyk no weź przestań moja siostra przygodę położnicza zaczęła mając 35 lat :tak:
jest wśród nas trochę mamusiek w okolicach 30tki i po :-)
 
Jezyk jaka stara ,proszę nie obrażaj mnie (żart) :-D kochana tylko się odmłodzimy tymi bobasami,a tak naprawdę to wiem o co ci chodzi,ale to tylko my mające już spore dzieci mamy takie odczucia,moja bratowa miesiąc starsza ode mnie urodziła 2 lata temu pierwsze dziecko i nie czuła się stara,
 
hehe jezyk przecież ty mloda dupa jeszcze ja znam wiele kobiet które po 30tce sie zdecydowaly na dziecko, nie widze w tym nic dziwnego,w sumie całkiem normalne. Pozatym o wiele przyjemniej patrzy się na dojrzałą!! nie starą! kobietę z brzuszkiem niż na 15latkę z brzuchem.
 
Jezyk ja w Twoim wieku jestem a mam dopiero jednego 5-latka :))

Wiecie co, byłam wczoraj w piwnicy i już się nie mogę doczekać kiedy wyjmę wszystkie rzrczy dla maleństwa a jeszcze bardziej nie mogę doczekać się wyciągania moich ulubionych zabawek. Ja to taki jestem lekki zakupoholik i z Konradem to miałam listę zabawek, które muszę mieć i po ciężkich poszukiwaniach miałam wszystkie. Mój mąż twierdzi, że pewnie i tak coś wymyślę ale niestety wykończyłam wszystkie możliwości. Chyba, że Wy mi podrzucicie jakiś pomysł :D
 
Ostatnia edycja:
Kiedyś by mówili że dziecko mając ponad 30 lat to już bardzo późno itp ale obecnie kobiety nie mają czasu na rodzinę, i decydują się na dziecko dopiero po 30tce, piętro jak dziś jak zaszłam z Olą miałam prawie 24 lata tomek prawie 25 a wszyscy nasi znajomi patrzyli na nas ze vwspolcxuciem nieraz mówiąc otwarcie "współczuję wam wy tacy młodzi, biedni, zac wczesnie" ale mój T mówił tylko "ja się cieszę bardzo tego samego od was wymagam" i przestali pier.dolic ;) bo nasi rodzice na luzie w końcu i.moja mama i mama T miały tyle samo lat rodzaj pierwsze dziecko ;)
 
Jak Kacpra urodziłam miałam 23 lata, mój mąż miał 29 i ja wcale nie czułam się jakoś specjalnie za młoda, Cypriana rodziłam w wieku 27 i to też było dobrze :) Może tak jak pisze bada, nasze pierwsze dzieci sa takie duże i dlatego wydaje mi się, że ja taka stara:szok:
 
reklama
Do góry